Facebook

Рукоділля для відпочинку та здоров'я

Рукоділля вже давно стало захопленням багатьох жінок. Як правило, різноманітною творчостю займаються для душі, і мало хто замислюється про те, яку користь для здоров'я можуть принести різні види творчості. Давайте розглянемо детальніше цю цікаву тему.

У сучасному світі можливостей і різноманітті матеріалів кількість захоплень з кожним роком зростає. Найпопулярнішими видами є шиття, моделювання, вишивка, скрапбукінг https://100idey.com.ua/skrapbuking-ua, бісероплетіння, в'язання, квілінг та інші. Список різних типів нескінченний. Якщо ви любите рукоділля і різноманітну творчість, то отримаєте задоволення не тільки від результату, але і від самого процесу виготовлення. Взагалі давно відомо, що рукоділля благотворно впливає як на здоров'я, так і на психічний стан людини. Цьому сприяє той факт, що вся робота виконується вручну. Наприклад, якщо в'язати і тримати спиці пальцями, на них активуються нервові закінчення, що благотворно впливає на роботу багатьох внутрішніх органів. Багато цікавих випадків науково задокументовано. Наприклад, жінка, яка перенесла інсульт, почала вчитися вишивати хвестиком і від цього робота мозку відновилася. Рукоділля не обіцяє повного зцілення людини, але принесе позитивні результати і допоможе відволіктися.

1610-209-700x700.webp201-5514KQ-6-700x700.webp

  • Шиття вручну допомагає стабілізувати артеріальний і внутрішньочерепний тиск, зняти депресію, шок і стрес.
  • Клаптикове шиття корисно людям з проблемами ніг, або алергією, носовими кровотечами.
  • Плетіння з ниток і виготовлення бісеру може допомогти тим, хто страждає від зубного болю, безсоння, проблем з обміном речовин, захворювань дихальних шляхів.
  • Робота з деревом, розпис і ліпка з полімерної глини https://100idey.com.ua/liplennja-ua/polimerna-glina-ua, чи пластиліну позитивно впливають при проблемах зі шлунком, нирками, підшлунковою залозою і печінкою.
  • Робота з природними матеріалами, такими як дерево, вовна, мішковина, джут позитивно впливає на настрій та емоційний фон. 

IMG_7317-700x700.webpIMG_5136-700x700.webp

  • Під час роботи з голкою, або іншими дрібними матеріалами, такими як бісер, намистини https://100idey.com.ua/bizhuterija-ta-namistini-ua/namistini-ua, паєтки розвивається дрібна моторика та загальна координація рухів. Координація рухів є корисною як для дитини яка лише починає розвиватися, так і для літніх людей в яких повільна моторика та знижена активність мозку. 

IMG_8584-700x700.webp

Насправді ми живемо у дивовижний час, коли світ наповнений спадщиною століть, різноманітними ідеями на будь-який смак. Не менш шикарним бонусом життя в таке століття є те, що існує море ідей для натхнення, різноманітні handmade товари  з допомогою яких люди з усієї планети намагаються зробити своє життя, житло та інтереси не такими як у всіх інших.

в Все для дому Переглядів: 45 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022