Facebook

Ремонт квартири під ключ: види робіт та переваги

 
Нерідко буває так, що, бажаючи заощадити, власник вирішує виконати ремонт у квартирі самотужки. Проте в результаті він стикається з додатковими витратами, браком часу та загальним негативним враженням від затяжних ремонтних робіт. Щоб уникнути подібних ситуацій, експерти рекомендують вибирати ремонт квартири під ключ. З цим варіантом вдається уникнути непотрібних витрат, зусиль і нервів.
 

Ремонт квартири під ключ: види робіт

 
Говорячи про те, що входить у ремонт квартири під ключ, варто підкреслити, що багато залежить від масштабів робіт, їх складності, площі квартири та інших критеріїв. Однак у більшості випадків такий ремонт квартир Київ включає наступні етапи:
 
 • створення проєкту. З цією метою фахівець приїжджає до квартири для зняття всіх необхідних замірів та складання плану;
 • якщо потрібно провести перепланування приміщення, обов'язково необхідно отримати згоду від відповідних інстанцій;
 • розрахунок бюджету та розробка кошторису. Тут фахівець погоджує з клієнтом перелік запланованих робіт та матеріалів. Замовник має право сам вибрати, хто займатиметься їх закупівлею: він самостійно чи найнята бригада;
 • робота з демонтажу старої обробки. Цей пункт є актуальним лише для вторинного житла;
 • знос перегородок. Ця робота проводиться лише тоді, коли потрібно зробити у квартирі перепланування;
 • ремонтні роботи. Сюди входить прокладання проводки, вирівнювання всіх поверхонь, чистове оздоблення;
 • вивіз сміття.

Після виконання всіх перерахованих вище робіт квартира буде повністю готова до заселення.

 

Плюси ремонту квартири під ключ

 
Отже, такі основні переваги отримує замовник, вибираючи ремонт квартир в Києві під ключ:
 
 1. Комплексний підхід. Вся робота виконується однією бригадою, і немає потреби шукати різних підрядників для виконання тієї чи іншої ремонтної послуги. Власник спілкується з менеджером, який стежить за здаванням усіх робіт у встановлені терміни.
 2. Економія коштів. При виборі ремонту під ключ замовник значно економить свої витрати, ніж якби замовляв кожну послугу окремо.
 3. Вивіз сміття без участі клієнта. По завершенню ремонту все будівельне сміття вивозить бригада, і квартира здається вже в готовому вигляді.
 4. Економія часу. Ремонт під ключ здійснюється в комплексі, не потрібно чекати, коли буде готова одна кімната, щоб розпочати роботу над наступною.

Враховуючи всі переваги, варто сказати, що ремонт квартири під ключ суттєво економить час, сили, що дозволяє спокійно займатися своїми справами, поки професіонали виконують ремонтні роботи.

 

в Все для дому Переглядів: 119 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 11 серпня 2022