Бігові доріжки сьогодні встановлені не тільки в фітнес-центрах і тренажерних залах. Це - відмінний спосіб збільшити повсякденну активність навіть вдома. Однак, купуючи такий тренажер, важливо усвідомлювати, що, якщо його використовувати регулярно і за призначенням, рано чи пізно пристосування потребують професійного обслуговування, а, можливо, і ремонту.

 

Ремонт і обслуговування бігових доріжок

Деякі профілактичні дії можна здійснити і своїми силами. Наприклад, очистити від пилу і сторонніх дрібних частинок клавіатуру, панель управління, бігову доріжку і площа під нею. А от у всьому іншому повинен розбиратися професіонал.

Як зрозуміти, що бігова доріжка вимагає уваги фахівця?

Ознаками, що сигналізують про те, що назріла необхідність в ремонті бігових доріжок, є:

Крім того, допомога майстра знадобиться, якщо вами виявлено порушення в роботі або цілісності:

Навіть якщо при цьому бігова доріжка продовжує функціонувати, некоректна робота перерахованих вузлів негативно впливає на безпеку експлуатації, тому затягувати з викликом спеціаліста не варто.

Чи можна відремонтувати біговій тренажер на дому?

Найчастіше причиною відкладання ремонту і профілактики є небажання або неможливість везти громіздке пристосування в сервісний центр. Наша компанія позбавить вас від цієї процедури - адже ми проводимо ремонт спортивних пристроїв прямо на дому у клієнта.

Майстри компанії Sportremont Service оперативно виїжджають на виклик, визначають причину поломки або неправильної роботи бігової доріжки, при необхідності - замовляють потрібні деталі і відповідально усувають всі недоліки.

Крім профілактичних робіт, ми готові прямо у вас вдома або в спортзалі замінити полотно, деку, підшипник, гідроциліндр, амортизатор, інші деталі та елементи, відремонтувати двигун, повернути в стрій контролер, ліквідувати несправності, пов'язані з харчуванням, і будь-які інші поломки.