Facebook

Публікації в журналах WOS

Web of Science (WoS) — найстаріша в світі, найбільш широко використовувана і авторитетна база даних наукових публікацій і цитат. На основі індексу наукового цитування, заснованого Юджином Гарфілдом у 1964 році, він розширив свій вибірковий, збалансований та повний обсяг провідних світових досліджень, щоб сьогодні охопити близько 34 000 журналів.

 

Подача заявки на доступ до даних

Як зазначалося, ми рекомендуємо дослідникам, які займаються наукометрією, в першу чергу зв'язатися з відділом Управління дослідницькими даними свого закладу (як правило, бібліотекою закладу), який зазвичай відповідає за підписку на WoS. Потім вони зв'яжуться зі своїм менеджером по роботі з клієнтами, який має технічне розуміння активів окремих клієнтів.

Ключ до того, щоб зробити цей процес простим, полягає в тому, щоб чітко уявити необхідні дані та цілі дослідження. Зазвичай ми просимо партнерів по наукометрії надати коротке резюме з викладом проблеми, яку вони хочуть вирішити. Ми вважаємо, що здатність надати резюме, що включає ці елементи, є розумною перевіркою серйозності мети та готовності дослідника. Це дозволяє не витрачати час і зусилля на тривіальний, незапланований і спекулятивний аналіз.

Резюме повинно містити дані, необхідні для вирішення проблеми (тобто чому ці дані є кращими для цієї мети?), пояснення того, як буде повідомлено про прогрес, резюме ймовірних результатів з точки зору наукових досліджень та потенційних програм для політики та опис можливих результатів. Якщо потрібно отримати або завантажити певні дані, тоді зазвичай стягуються збори для покриття витрат компанії та вартості даних.

Скорочення та відмови можна розглядати лише в тому випадку, якщо запропоноване використання в дослідженнях має очевидне академічне значення.

Публікація наукової статті в журналі WoS

Публікація наукової статті в журналі WoS https://statti.in.ua/publikaciya-v-web-of-science/, а також в Scopus необхідна для досягнення наступніх цілей:

  • отримати науковий ступінь або науковий ступінь;
  • залежність від дисертації;
  • підвищені шанси на отримання дослідницької стипендії;
  • збільшення цитованості і т. д.

Висновок

Ми вітаємо запити та взаємодію з дослідниками, які серйозно зацікавлені у добре розроблених пропозиціях щодо використання даних WoS. Зміст, структура та деталі WoS зростали та розвивалися протягом більше 50 років, часто завдяки взаємовигідній співпраці між ISI, її компаніями-наступниками та дослідницькою спільнотою — шляхом пошуку та відкриття у багатьох дисциплінах та завдяки аналітичній роботі багато талановитих наукометрів. Партнерство між тими, хто зацікавлений у вмісті та цінності багатих даних у WoS, продовжує залишатися важливою частиною роботи ISI і сьогодні.

в Все для дому Переглядів: 108 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023