Facebook

Покрівельний — асортимент матеріалів для покрівлі

Покрівельні штучні матеріали являють собою окремі невеликі елементи, які при стикуванні утворюють полотно покрівлі.

 

Це кращі матеріали для покрівлі дахів нестандартних конфігурацій. При облицюванні штучним матеріалом практично не утворюється відходів.

Керамічна черепиця BRAAS

Плитки черепиці виготовляють з глини шляхом формування і високотемпературного випалу. При цьому матеріал набуває унікальні властивості, головне з яких - довговічність (термін служби - до 150 років).

Керамічна черепиця міцна, стійка до перепадів температур, атмосферних впливів, вогнетривка, забезпечує прекрасну звукоізоляцію, має низьку теплопровідність. Не можна не відзначити, що матеріал цей ще й дуже гарний.

Мінусів у керамічної черепиці всього два, але вони істотні: має велику вагу покриття, що вимагає влаштування потужної кроквяної системи, і висока ціна.

Цементно-піщана черепиця - розумний вибір

«Сестричка» керамічної, але виготовляється не з глини, а з цементного розчину. Цементно-піщана черепиця також підходить для облицювання покрівель будь-якого типу.

Служить до 100 років, має майже ті ж переваги, що і керамічна, при цьому практично не відрізняючись від неї зовні. І недоліки у неї ті ж самі: має відчутну вагу та не менш “відчутна” ціна. Правда, цей матеріал все-таки дешевше за кераміку.

Сланцева черепиця

Сланець - натуральна порода, яку ще в Середні століття в Європі використовували в якості покрівельного покриття. Форма плиток ідеально підходить для облицювання покрівель будь-яких геометричних форм.

Натуральний сланець - розкішний матеріал для елітних будівель. Чудовий зовнішній вигляд, відмінна тепло- і шумоізоляція, міцність, здатність витримувати будь-які дії навколишнього середовища, повітропроникність, абсолютна екологічна безпека - головні переваги матеріалу. Сланцева черепиця має колосальний термін служби: до 200 років..

Як і інші види натуральної черепиці, сланцева покрівля важка і дорога, але це того варте.

Композитна черепиця. Відгуки про сучасну красуню.

Цей досить новий на українському ринку матеріал являє собою модулі із сталевого листа з алюмоцинковим покриттям та зовнішньою поверхнею, виконаної з кварцової або базальтової крихти. В результаті досягається правдоподібна імітація керамічної черепиці з хорошими експлуатаційними якостями, але за нижчою ціною.

Термін служби композитної черепиці досягає 100 років, що набагато більше, ніж у металочерепиці, вдосконаленим варіантом якої вона є. Показники тепло- і звукоізоляції у неї також значно вище. Композитна черепиця легка, міцна, красива, відрізняється різноманітністю форм і кольорів.

До недоліків матеріалу слід віднести досить високу (в порівнянні з металочерепицею) вартість самого покриття та його монтажу.

М'яка бітумна черепиця - монтаж легше, ніж обрати колір.

Це основа зі склополотна з двостороннім покриттям із бітуму поліпшеної теплостійкості. На зовнішню поверхню нанесений шар базальтового грануляту, що надає схожість з натуральною черепицею.

Цей м'який покрівельний матеріал підходить для даху будь-якої форми, включаючи куполоподібну, з мінімальним ухилом 12 °. Модулі, покладені внахлест, спікається при високій температурі, що гарантує захист від протікання. Технологія монтажу проста і не вимагає застосування спеціальних інструментів, але укладання повинне здійснюватись на суцільну поверхню.

Плюсів у м'якої черепиці безліч. Вона дуже легка, стійка до атмосферних впливів, грибку, хімічних агентів, забезпечує прекрасну тепло- та звукоізоляцію, вологозахист, витримує вітрові навантаження і температурні перепади. При облицюванні покрівель бітумною черепицею майже не утворюється відходів. По декоративним же характеристикам цей матеріал, мабуть, не поступається керамічному прототипу..

Що стосується мінусів, то головний з них - необхідність суворо дотримуватися технології монтажу, уникаючи деформації плиток. Спікання листів ускладнює частковий ремон

в Все для дому Переглядів: 48 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 31 жовтня 2020