Facebook

Плоскопанельні детектори рентгенівського випромінювання для ветеринарії

Технічний прогрес не стоїть на місці, тому ветеринарне обладнання постійно вдосконалюється і оновлюється. Не виняток — апарати для проведення рентгенівських досліджень.

Для їх модернізації винайшли DR-панелі. За допомогою цих приладів можна провести швидку й точну діагностику, завдяки чому легше поставити правильний діагноз і визначити план лікування.

Що таке DR-панелі

DR-панелі — це плоскопанельні детектори із широкою активною зоною вловлювання рентгенівських фотонів, що дає змогу обстежувати тварин різних розмірів. Пристрій використовують як доповнення до звичного рентгенівського апарата у ветеринарних клініках. Лікар може не синхронізувати роботу DR-панелей із генератором, прилад визначає рентгенівське випромінювання автоматично.

Апарат знаходить об’єкт і здійснює колімацію в межах потрібної зони, після чого спрацьовує кнопка максимальної напруги, а реле вловлює рентгенівські фотони. Панель формує чітке зображення, що транслюється на неї, після спадання напруги — згортається, а картинка транслюється на NX.

DR-панель має багато вагомих переваг:

 • швидко генерує рентген-знімок, може повноцінно замінити оцифрувальник знімків і цифрову касету;

 • забезпечує гарну якість і чіткість зображення;

 • спрощує роботу ветеринарного лікаря під час створення знімка;

 • зручна в експлуатації, робить процес дослідження більш простим та інтенсивним;

 • мінімізує дозу радіовипромінювання для пацієнта під час проведення обстеження;

 • займає мало місця в робочому кабінеті;

 • замінює два прилади, що допомагає заощадити фінанси;

 • має велику продуктивність, допомагає прийняти більше пацієнтів за однакову кількість часу;

 • може застосовуватися зі звичайним рентгенівським апаратом;

 • комплектується додатковими корисними аксесуарами.

Особливості функціонування DR-панелей

DR-панель потрібно встановлювати максимально близько до корпусу доступу для отримання чіткого сигналу. У магазині ветеринарного обладнання Biovet можна придбати панель із Wi-Fi-адаптером для трансляції сигналу з приладу на персональний комп’ютер. Для поліпшення якості сигналу можна створити ще одну додаткову точку доступу.

Навіть якщо зв’язок зникне чи виникнуть проблеми з електромережею, знімок залишиться в пам’яті пристрою. Одразу після відновлення звичайної роботи панелі зображення відновиться у форматі Recovery. Після збою варто перевірити та підтвердити дослідження. В оновлених DR-панелях можливе створення кількох серій експозицій. Один знімок обробляється протягом 6 секунд.

DR-панель постачається у зручній валізі з пластику, оснащеній коліщатами. Її легко транспортувати, до того ж передбачено порожнини для аксесуарів. Увесь асортимент DR-панелей можна побачити на сайті постачальника ветеринарного обладнання БІОВЕТ.

в Все для дому Переглядів: 698 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023