Якщо глобально аналізувати світові тенденції, то можна зрозуміти, що вони рухаються в бік простоти, екологічності та усвідомленого споживання.
 
Проблеми засмічення океанів і глобального потепління стоять дуже гостро. Саме це спонукає людей замислитися над зниженням кількості споживаного пластика, сортуванням сміття і так далі. А що скажете щодо автомобілів? Вихлопні гази руйнують озоновий шар, осідають на рослинах і висять над містами смогом. Саме екологічне рішення - пересісти на електромобіль. Цей транспортний засіб, який живиться від електрики, а не від бензину або дизпалива. Розмірковуючи на тему збереження довкілля, ми підготували короткий огляд переваг і перспектив розвитку електромобілів в нашій країні. До речі, вас може зацікавити стаття про компанію electroua: пірамідою вона не є, це - міжнародний холдинг, який спеціалізується на розвитку нових екологічних та інноваційних технологій.
 

Основні переваги

 
Очевидні плюси такі:
 

Перспективи

 
Уряд намагається підтримати інтерес людей до електромобілів, тому в багатьох країнах на них менший податок, а де-не-де він і зовсім відсутня. Однозначно, це транспорт майбутнього. Згідно з прогнозами від Енергетичного співтовариства, до 2025 року електромобілів буде продано більше 37 мільйонів. Ця цифра з кожним роком буде тільки рости, тому нехай не відразу, але поступово традиційні автомобілі все ж вийдуть з ужитку.