Facebook

Перспективи і переваги електромобілів

 
Якщо глобально аналізувати світові тенденції, то можна зрозуміти, що вони рухаються в бік простоти, екологічності та усвідомленого споживання.
 
Проблеми засмічення океанів і глобального потепління стоять дуже гостро. Саме це спонукає людей замислитися над зниженням кількості споживаного пластика, сортуванням сміття і так далі. А що скажете щодо автомобілів? Вихлопні гази руйнують озоновий шар, осідають на рослинах і висять над містами смогом. Саме екологічне рішення - пересісти на електромобіль. Цей транспортний засіб, який живиться від електрики, а не від бензину або дизпалива. Розмірковуючи на тему збереження довкілля, ми підготували короткий огляд переваг і перспектив розвитку електромобілів в нашій країні. До речі, вас може зацікавити стаття про компанію electroua: пірамідою вона не є, це - міжнародний холдинг, який спеціалізується на розвитку нових екологічних та інноваційних технологій.
 

Основні переваги

 
Очевидні плюси такі:
 
  • Економія на паливі. Подивіться ціни на бензин і дизель, вони з кожним роком все вище. Витрати на електроенергію для зарядки акумулятора транспортного засобу суттєво нижче.
  • Турбота про екологію. Ми вже говорили, що використання електромобілів не позначається негативно на стан навколишнього середовища.
  • Безшумність. На відміну від звичайних машин, які чутно за багато сотень метрів, електромобілі тихіші та не дратують слух.
  • Доступна ціна. Так-так, ви не помилилися. Раніше електромобілі коштували надзвичайних грошей, але тепер виробництво поставлено на потік. Сьогодні вартість електромобіля не вище, ніж ціна гарної іномарки.
  • Надійність і довговічність. Бо машина працює на акумуляторі, у неї значно менше деталей і вузлів. За статистикою, електромобілі рідше ламаються.
  • Безпека і комфорт. Виробники всіляко намагаються не відставати від тенденцій світового автопрому комплектуючи електромобілі всім необхідним для вашого комфорту і безпеки. При виникненні ДТП датчики самі відключать акумулятор, зупинивши авто.

Перспективи

 
Уряд намагається підтримати інтерес людей до електромобілів, тому в багатьох країнах на них менший податок, а де-не-де він і зовсім відсутня. Однозначно, це транспорт майбутнього. Згідно з прогнозами від Енергетичного співтовариства, до 2025 року електромобілів буде продано більше 37 мільйонів. Ця цифра з кожним роком буде тільки рости, тому нехай не відразу, але поступово традиційні автомобілі все ж вийдуть з ужитку.
в Все для дому Переглядів: 40 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 21 вересня 2020