Жодні будівельні, а також ремонтні роботи не обходяться без використання різних інструментів. Такий інструмент, як перфоратор, не є в цьому винятком. Адже цей потужний інструмент здатний просвердлити будь-які отвори, навіть легко впоратися з залізобетоном. Перфоратор призначений для свердління, бурління, штроблення різних будівельних матеріалів.

Як вибрати перфоратор: поради фахівців

Для того, щоб вибрати для себе даний вид інструменту на сайті https://cylinder.com.ua/instrumenty/elektroinstrument, ви повинні мати на увазі, що перфоратори діляться на кілька видів, і кожен вид перфоратора має своє призначення.

При виборі даного інструменту слід звернути увагу також на такі нюанси, як:

Види і призначення перфораторів

Побутові перфоратори. Такий вид інструменту ще прийнято називати легким, так як його вага коливається від 2 до 4 кг. Цей саме той вид перфоратора, який можна подарувати чоловікові на День народження, адже такий інструмент повинен мати кожен чоловік. Жоден домашній ремонт, або гаражні роботи не обходяться без побутового перфоратора.

Потужність цього виду інструменту не перевищує 900 Вт, сила удару від 1,2 до 3 Дж. Містять в собі 3 режиму, а саме свердління отворів, пробивання отворів, і свердління з ударним дробленням.

Напівпрофесійні перфоратори. Так званий середній вид інструменту, його вагова категорія 5 - 8 кг. Якщо ви зібралися будувати будинок, і пробивати бетонні стіни, то це однозначно ваш інструмент. Потужність даного виду коливається від 800 до 1200 Вт, а сила удару становить 3 - 8 Дж.

Розміри напівпрофесійного перфоратора будуть відрізнятися від побутового, відповідно наявність додаткових рукояток і комплектації також.

Професійні перфоратори. Цей інструмент називають важким, так як його вага становить 8 - 10 кг. Потужність даного виду говорить сама за себе - це 1200 - 1500 Вт. Наявність двох режимів з силою удару від 8 до 20 Дж. Цей інструмент є дійсно професійним, так як призначений для будівельних фірм з великою тривалістю робіт. У грошовому еквіваленті - це досить - таки витратний інструмент, але вельми себе виправдовує. Бетон, асфальт, граніт, тверді сплави металів, з усім цим з легкістю впорається даний інструмент.