Facebook

Переваги придбання шин б/у

 
 
Всі автомобілісти стикаються з тим, що рано чи пізно потрібна заміна шин автомобіля. Будь це планова заміна з літньої гуми на зимову або заміна шин у зв'язку зі зношуванням. З вибором необхідної моделі проблем не виникає, на ринку представлено широкий асортимент шин на будь-який смак.
 
 
Але не завжди автомобілісти можуть мати необхідну суму на купівлю нового набору, тоді можна придбати у спеціалізованому інтернет-магазині https://by-shyna.com шини б/у.
 
 

Переваги та недоліки шин б/у

 
Варто пам'ятати, що така покупка має свої переваги та недоліки.
 
 
 
Переваги шин б/у:
 
 1. Ціна. Безперечно, головний плюс покупки шин, що були у використанні, - це низька вартість. Тут звичайно все залежить від продавця, ступеня зношування, але часто за комплект з чотирьох шин просять ціну, як за одну шину в магазині.
 2. Якщо ви звертаєтеся за шинами б/у в компанію, яка займається перекупкою, то можете не сумніватися, що вам нададуть великий асортимент шин. Якщо ви звернулися до перевіреної та надійної компанії, можете бути впевнені, що вам дістануться надійні шини.
 3. Можна отримати фірмові шини бу за дуже розумну ціну.
 
Недоліки:
 
 1. Як не крути, але шини вже були у використанні, і ви не знаєте, як їх експлуатували і як зберігали.
 2. Ні покупець, ні продавець, якщо це не спеціалізована контора, неспроможні виявити дрібні приховані дефекти. На перший погляд шини можуть бути в повному порядку, але через кілька кілометрів пробігу стануть непридатними.
 3. Перевага нових шин, як це не банально, у тому, що вони нові. Гума, як і будь-який матеріал з часу втрачають свої якості. Вони стають менш еластичними, жорсткішими, так що при покупці б/у шин будьте готові до того, що зчеплення з дорогою буде набагато гірше, особливо при їзді мокрим асфальтом.
 

На що звернути увагу при виборі шин б/у?

Основні моменти:

 
 1. Насамперед зверніть увагу на наявність мікротріщин, рубців, шишок. Якщо ви виявили на гумі дефекти – це привід відмовитись від покупки.
 2. Один із найважливіших критеріїв при купівлі б/у шин – це глибина протектора. Глибина протектора – це основний показник того, скільки вам прослужать шини. На зимових шинах глибина не має бути менше 1,6 мм, на літніх щонайменше 4 мм. Але завжди вибирайте шини із запасом в 2-3 мм, про всяк випадок.
 3. Огляньте протектори, знос гуми в ідеалі має бути рівномірним. Якщо зношування нерівномірне, значить попередній власник неправильно водив автомобіль, ганяв на великій швидкості, дрифтував, а також нерівномірний знос - це ознака відсутнього балансування.
 4. Купуйте шини не старше двох років, рік їх виготовлення можна подивитися на бічній частині.
 5. Вибирайте шини відомих брендів: Сontinental, Pirelli, Michelin та інші.
 6. Огляньте залізні обручі на ободах коліс для виявлення пошкоджень, різних дефектів або сильного зносу. Якщо гума шин без видимих ​​дефектів, а ось обручі досить пошкоджені, не рекомендуємо купувати такі шини.
 7. Не варто купувати шини з різних комплектів, наприклад, два колеса від однієї фірми, а два від іншої.
в Все для дому Переглядів: 331 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023