Facebook

Переваги посуду з кришталю та порцеляни

 

Раніше фарфоровий та кришталевий посуд могли дозволити собі найчастіше заможні люди, проте тепер зустріти його можна практично у всіх сім'ях. Порцеляновий посуд часто дарують на якесь сімейне свято, особливо актуальний такий презент, коли хтось в'їжджає в нове житло. Крім того, раритетні набори залишаються нам у спадок від старшого покоління.

Основні переваги посуду з кришталю та порцеляни

Насамперед цінність такого посуду, представленого в інтернет-магазині https://posudmeister.ua/ua/, надзвичайно висока, оскільки він відзначається безліччю переваг:

  1. Кришталеві та фарфорові вироби виглядають витончено, мають стандартні класичні форми. Щоденній вечері або чаюванню вони надають нотку розкоші. Чудові вази та кашпо радують око, витончена салатниця може прикрасити стіл та стати його головною окрасою.
  2. Фарфоровий та кришталевий посуд безпечний для екології та здоров'я. Порцеляна зберігає тепло їжі, а ще у неї відсутні ознаки старіння – такий сервіз довго радуватиме вас і ваших близьких своєю первозданною красою.

Види порцеляни

Виділяють кілька видів порцеляни, які відрізняються між собою характеристиками та технологією виготовлення:

  1. Тверда порцеляна: вироби відрізняє чимала вага, непрозорість. Технологія виготовлення досить непроста, оскільки процес випалювання проходить із застосуванням високої температури (до 1600°C). Вироби мають певну міцність.
  2. Кістяна порцеляна: вироби з даного матеріалу надзвичайно міцні та прозорі, відрізняються білизною. Посуд із кістяної порцеляни легкий, має тонкі стінки.
  3. М'яка порцеляна: її ще називають штучною, оскільки виробляється вона з глини дрібного помелу і склоподібних з'єднань. Випалювання її здійснюється при меншій температурі, тому поверхня посуду з м'якого фарфору залишається трохи пористою і набуває пісочного відтінку.

Існує безліч видів посуду з кришталю та порцеляни. Для покупки доступні столові, кавові та чайні сервізи, різноманітні набори кухонного посуду, вази для квітів тощо. Якщо ви хочете купити кришталевий посуд за привабливою вартістю, рекомендуємо відвідати інтернет-магазин ПОСУДМЕЙСТЕР.

Спеціалізовані інтернет-магазини займаються продажем елітного посуду з порцеляни та кришталю. Продукція постачається з Німеччини, Словенії, Італії, Японії, Іспанії, Англії та інших країн. Тут можна знайти велику кількість витонченого та елітного посуду. Любителям класики може підійти посуд із білої порцеляни без декору, з позолотою. Вишуканий квітковий візерунок чудово підійде для подарунка. 

в Все для дому Переглядів: 99 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023