Facebook

Переваги оздоблення будинку блок-хаусом

Блок-хаус – оздоблювальний матеріал, який сьогодні набирає все більшої популярності. Це пов’язано з багатьма його властивостями: міцністю, привабливим зовнішнім видом, довговічністю тощо. Його використовують як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт у заміському будинку. Головне – правильно обрати вид та габарити блоків.

 

Процес монтажу таких панелей доволі простий. Проте краще все ж звернутись по допомогу до спеціалістів. Особливо, якщо ви зовсім не маєте досвіду роботи з матеріалом. Сьогодні на сайті woodenevolution.com.ua/uk/service/montazh-blok-khausa/ можна замовити монтаж блок-хаусу за вигідними цінами та зі швидким виконанням.

Блок-хаус для оздоблення будинку: переваги матеріалу

Блок-хаус – це більш вдосконалений варіант вагонки, який здатен витримувати високе навантаження, різноманітні атмосферні явища тощо. Панелі виготовляються переважно з натурального дерева. Втім, зустрічаються також варіанти і зі штучних матеріалів. Серед основних переваг оздоблення будинку за допомогою блок-хаусу можна виділити:

  1. Можливість отримати будинок, схожий на дерев’яний, використовуючи при цьому менше деревини. Тобто фактично будь-яку споруду сьогодні можна зробити схожою на будівлю зі зрубу. А витрат набагато менше, як і використаної деревини.
  2. Екологічність. Блок-хаус – натуральний матеріал, який не завдає шкоди здоров’ю людини та навколишньому середовищу.
  3. Міцність. Панелі ідеально підходять для зовнішнього оздоблення будинку. Вони витримують вплив ультрафіолету, опади, сильний вітер тощо. До того ж, якісний блок-хаус здатен зберігати свій зовнішній вигляд протягом багатьох років.
  4. Паропроникність. Невеликих стиків між панелями достатньо для того, аби повітря могло циркулювати та не застоюватись. Це попереджує скупчення вологи, появу грибку, цвілі тощо.

Як оздобити фасад за допомогою блок-хаусу

Сьогодні блок-хаус з натуральної деревини виготовляється переважно з хвойних порід: сосна або ж ялина. Трохи рідше зустрічаються панелі з липи, осини чи берези. Тож ще перед початком ремонтних робіт у будинку, необхідно визначитись із деревиною, з якої буде зроблено оздоблювальний матеріал.

Окрім того, панелі підбираються згідно з місця встановлення: далеко не всі варіанти, що підходять для внутрішнього оздоблення, можуть витримати вплив зовнішніх чинників: дощу, вітру, сонця.

Ще на етапі придбання варто визначитись з кількістю матеріалу. Краще брати блок-хаус з запасом до 15%, адже можуть виникнути непередбачені обставини, і вам знадобиться більша кількість панелей. Визначайте цей показник, замірявши площу всіх стін, на які буде встановлюватись матеріал. Також не варто забувати про додаткові елементи, наприклад, кріплення чи обробку деревини.

Сам процес оздоблення краще довірити професіоналам. Вони зможуть в короткі терміни виконати усю роботу та гарантувати якість результату.

в Все для дому Переглядів: 43 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022