Facebook

Переваги комплексного ремонту під ключ

 
Де б не проживала людина, у власному будинку або квартирі, рано чи пізно їй доводиться займатися ремонтом свого житла. Причини для цього можуть бути різні: від банально застарілого та обридлого інтер'єру до серйозного капремонту. Можна виконати ремонт приміщення самостійно або найняти самодіяльних фахівців.
 

Але є і третій варіант - заказать комплексный ремонт квартиры в Киеве на сайті компанії NSDgroup.

Що таке комплексний ремонт?

 
Комплексний ремонт ще називають ремонтом під ключ. Усі роботи виконуватимуться фахівцями однієї організації. Вони виконають усі етапи робіт, починаючи з необхідного капітального ремонту та закінчуючи фінішними оздоблювальними операціями. Такий ремонт може бути виконаний одним спеціалістом, який є представником цієї організації, або бригадою, складеною зі спеціалістів різних напрямків будівельних робіт.
 

 Переваги комплексного ремонту

 
Комплексний ремонт має певні переваги:
 
  • від замовника вимагається мінімум витрат його особистого часу: потрібно надати ключі від житла працівникам, які виконуватимуть ремонт, та прийняти після закінчення роботи;
  • комплексний ремонт в результаті виявляється дешевшим, ніж ремонтні та оздоблювальні роботи, виконані окремо різними майстрами;
  • комплексний ремонт буде виконано на високому рівні якості, оскільки організація зацікавлена ​​у створенні та підтримці іміджу відповідального та високопрофесійного виконавця замовлень;
  • організація має можливість закуповувати будівельні матеріали за оптовими цінами, що також зменшить вартість ремонту;
  • організація несе відповідальність за якість та своєчасність виконання робіт і навіть надає гарантійні зобов'язання.
 
 

Коли комплексний ремонт виправданий?

 
Організація має оформити договір виконання робіт з комплексного ремонту. У договорі мають бути обумовлені права та обов'язки обох сторін, вартість робіт, строки виконання. Сам договір є гарантією якісного виконання робіт у конкретні терміни. Договір дозволить замовнику відстояти свої права, якщо виконані роботи не відповідатимуть умовам договору.
 
Але якщо роботи з комплексного ремонту виконуватиме бригада самодіяльних будівельників, жодного письмового договору оформлено не буде. Це будуть усні домовленості. При цьому є ризик того, що наймана бригада, отримавши завдаток, може більше не з'явитися у замовника. Наймачеві буде важко вимагати від таких виконавців якісного виконання робіт. Кваліфікація виконавців часто невідома замовнику. І навряд чи методи та навички таких виконавців відповідатимуть міжнародним стандартам.
 
Якщо потрібний комплексний ремонт житлового приміщення або офісу, виконаний на високому професійному рівні, ознайомтесь на сайтах спеціалізованих компаній з послугами та відгуками на виконані роботи. На сторінках таких сайтів можна зробити попередній розрахунок вартості ремонту та залишити заявку на виконання робіт, якщо умови їх виконання повністю влаштовують. Компанія, яку ви обрали оформляє на виконання робіт договір, дає гарантії на якість робіт і підтримує із замовниками постійний зв'язок.
в Все для дому Переглядів: 235 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023