Незважаючи на те, що переважна більшість багатоквартирних будинків обладнано системами централізованого опалення, все частіше власники квартир замислюються про обладнання автономних опалювальних систем. Причин цьому досить багато, але головною можна вважати постійно зростаючі ціни на послуги центрального опалення. Але ж, крім того, що за обігрів квартири тепер доводиться платити чималі гроші, якість послуг, що надаються часто залишає бажати кращого. І вплинути на цю ситуацію практично ніяк не можна і найчастіше скаргу до комунальних служб ні до чого не приводять.

 

Найважливішою перевагою індивідуального опалення є можливість повністю не залежати від централізованої системи. Тепер будь-які поломки або прориви в системі подачі тепла вас не торкнутися. Але перш за все ви отримуєте можливість самостійно контролювати температурний режим в своїй квартирі. Сучасне індивідуальне електроопалення в квартирі дозволить значно зменшити рахунки. З електричним опаленням (подробнее на сайті gaston.com.ua) у вас не буде проблем з тим, щоб підрахувати кількість енергії, що витрачається. Ви будете платити тільки за те електрику, яке дійсно витратили. При цьому варто відзначити, що ККД електричного опалювального обладнання становить практично 98%, а це значно вище тих показників, які може надати система централізованого опалення.

Установка устаткування для автономного електричного опалення не вимагає багато часу, а при бажанні воно легко демонтується і його можна використовувати в іншому місці. Служить таке обладнання набагато довше. Адже в ньому не відбувається засмічень, не іржавіють труби і не потрібно постійно стежити за стан котла.

Одним з недоліків електричного опалення можна вважати застарілі мережі, які не були розраховані на таке споживання. З моменту їх установки кількість електричних приладів в квартирах значно зросла, а електричні мережі не оновлювалися протягом багатьох років. Тому перед установкою електричного опалення потрібно перевірити стан мереж.

Сподіваємося, що наша стаття вам сподобалася.