Facebook

Особливості дверей без лиштви

 

У звичному розумінні більшості людей міжкімнатні двері мають лиштву. Це свого роду показник того, що двері встановлені та мають обробку. Але в деяких приміщеннях, особливо офісних будівлях або комерційних організаціях, ви могли спостерігати міжкімнатні двері, які не мають лиштви. У такому разі встановлення таких дверей відбувається за особливою технологією і має низку особливостей.

 

Варто зазначити, що двери без наличников відрізняються від класичного варіанта тим, що при установці таких дверей використовується приховування короба або певний метод установки.

Види дверей без лиштви

Існують певні види міжкімнатних дверей, які не вимагають встановлення лиштви, а саме:

  1. Розсувні або відкатні двері. Принцип роботи таких дверей говорить про те, що двері відчиняються за допомогою захованих рейок, і тим самим роблять інтер'єр приміщення простішим і акуратнішим.
  2. Скляні двері самі по собі досить красиві й не мають лиштви.
  3. Міжкімнатні двері, що мають дзеркальну поверхню.
  4. Установка міжкімнатних дверей на прихований короб або повністю заховані, також не передбачають установку лиштви.

Особливості міжкімнатних дверей без лиштви

Основними особливостями міжкімнатних дверей без лиштви, які представлені в інтернет-магазині holz.ua, можна вважати такі параметри як:

  1. З урахуванням того, що при монтажі дверей без лиштви використовується прихований елемент, і при цьому двері мають замикаючий механізм, то такі двері досить важко зламати, для цього може знадобитися спеціальний інструмент.
  2. Міжкімнатні двері без лиштв це чудове рішення для інтер'єру малогабаритних приміщень, особливо це стосується кухонь і санвузлів. З урахуванням того, що лиштва може займати певне місце, це досить незручно в тих приміщеннях, де кожен сантиметр може бути використаний з користю.
  3. Дизайн дверей може бути абсолютно будь-який. Адже при придбанні дверей без лиштви не варто підбирати лиштву та плінтус у тон.
  4. Унікальність дверей без лиштви може надати інтер'єру вашого приміщення оригінальності та унікальності.
  5. Можливість створити оригінальне рішення для будь-якого інтер'єру незалежно від стилю та дизайну загального приміщення. Можна зробити контрастні двері, які стануть «родзинкою» кімнати.

В яких інтер'єрах використовуються двері без лиштви?

 
Полотна без лиштви найкраще підійдуть для мінімалізму в інтер'єрі, особливо, якщо зважати на те, що він зараз широко поширений. Відсутній видимий короб, лиштва та інші звичні атрибути – саме за рахунок цього потаємні конструкції стали витонченим та лаконічним рішенням.
 
За бажанням, встановити виріб можна в будь-якому інтер'єрі. Для сучасного стилю вони стануть родзинкою, а для класичного – нададуть таємничості та нагадають про потаємні ходи, які були у старовинних замках.
 
 
в Все для дому Переглядів: 93 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022