Перші згадки щодо геодезії були зафіксовані ще в Стародавньому Світі. В наш час, звичайно, геодезія істотно розширила свої кордони, але залишилися основні канони, які дотримуються і досі: вимір ділянок землі і проведення необхідних розрахунків.

Призначення сучасної геодезії та її особливості

Розглянемо основні роботи, які виконуються геодезистами:

Залежно від мети проведення досліджень, перелік робіт може бути скоректований. Наприклад, є ймовірність встановити точне місце ділянки і його межі. В такому випадку фахівець проведе тільки плановий обмір. А ось в тому випадку, коли є необхідність проведення топографічної зйомки ділянки, крім горизонтального обміру, відбувається і висотна зйомка. Вона дає можливість дати точну характеристику рельєфу території.

Коли це потрібно?

Згідно із законодавством, проект на будь-які будівельні роботи, обов'язково затверджується в архітектурному управлінні. Забудовник обов'язково повинен докласти до решти документів результати геодезии участка, де планується будівництво.

Не менш важливо, починаючи будівництво або проектування, мати інформацію щодо сторін світла. Ці дані дозволять підібрати оптимальне розташування для майбутнього капітального будови, а також істотно знизити витрати на проведення будівельних робіт.

Разом з тим, якщо є необхідність складання технічного плану будинку, слід звернутися в перевірену і надійну компанію, пройшовши за посиланням. У разі необхідності, співробітник компанії надасть максимально докладні відомості щодо будь-якого виду робіт.