Завжди складно вибрати ідеальний сервер для вашого бізнес-середовища. Краще не поспішати терміново вибирати сервер, тому що вам також потрібно стежити за майбутніми змінами робочого навантаження.
 

Найважливіші переваги оренди сервера

 
При цьому, можливо, буде потрібно знову замінити сервер і оновити його до більш якісного, з великим об'ємом пам'яті, пропускною спроможністю і продуктивністю. Цей процес оновлення займає дуже багато часу, не кажучи вже про витрати. Варто спочатку проаналізувати, подумати, а потім прийняти рішення. У багатьох випадках найбільш раціональним буде тимчасове використання сервера - наприклад, орендувати сервер, перейшовши за даним посиланням https://www.cloud.net.ua/server.html вже зараз.

Чому варто подумати про оренду сервера?

 
Купівля нового сервера іноді не вкладається в бізнес-бюджет, бо є інші речі, в які потрібно інвестувати. Відмовили сервери і процедури заміни можуть мати катастрофічні наслідки для вашого бізнесу. Всього цього можна уникнути, якщо не купувати сервер, а вигідно орендувати його.
 

Переваги орендованого сервера

 
Основна перевага орендованого сервера полягає в тому, що система буде встановлена ​​в вашій бізнес-середовищі. Ви отримаєте повний доступ до нього. Оренда серверів дозволить вам контролювати дані, тим самим позбавляючи їх від витоку даних. Деякі компанії пропонують сервери від 1 місяця оренди до 2 років - ви самі вирішуєте, який період часу.
 
Переваги орендованого сервера також включають в себе:
 
  1. вибір сервера відповідно до вашої конфігурацією і вашими бізнес-вимогами;
  2. повний контроль над даними;
  3. гарантії підвищеної продуктивності та безпеки;
  4. відсутність доступу третіх осіб до ваших даних або інформації;
  5. збереження важливих даних всередині компанії;
  6. відсутність необхідності покладатися на підключення до Інтернету для доступу до даних;
  7. більш економічні варіанти для стартапів і малих і середніх компаній;
  8. технічне обслуговування, яке повністю здійснює компанія, у якій ви взяли сервер в оренду;
  9. надання всіх останніх оновлень сервера.
 
Якщо ви виберете орендований сервер, у вас буде можливість переключитися на іншу оновлену конфігурацію сервера в міру розширення вашого бізнесу. Зазвичай стягується передбачувана щомісячна орендна плата, і вам не потрібно нічого платити наперед.
 
Завдяки можливості орендувати сервер в майбутньому ви зможете не відставати від конкурентів.