Facebook

Мітчики та плашки: призначення та особливості вибору

 
 
Існує багато видів інструментарію. Якщо потрібно розібрати, а потім знову зібрати елементи без пошкоджень, застосовуються роз'ємні з'єднання. Найбільшої популярності заслужили різьблення. Плюс у тому, що подібні з'єднання справляються зі значними навантаженнями, підходять для різних процесів, відрізняються низькою вартістю. Для нарізування та прогонки різьблення при цьому використовуються плашки певного розміру. Спеціалізовані компанії реалізують цей інструментарій у широкому асортименті.
 

До речі, якщо ви хочете придбати набір мітчиків та плашок 20 штук HOGERT ht3b580, то радимо відвідати спеціалізований інтернет-магазин.

Трохи про пристосування для нарізування різьблення

 
Плашка візуально нагадує велику гайку з отворами, призначеними для ріжучих кромок. На поверхні присутні виїмки для відведення стружки. Робоча частина зазвичай нагадує конус із кількома витками. Конструкція може бути цільною, розсувною або розрізною. Останні варіанти є універсальними, оскільки змінюють діаметр різьблення.
 
Що стосується матеріалу виготовлення, для цього використовується легована сталь, швидкорізальні метали та тверді сплави. Таким чином, забезпечується міцність та довговічність плашок.
 
Щоб нарізати внутрішнє різьблення, застосовуються набори мітчиків. Використовується інструмент так: хвостовою частиною він закріплюється на верстаті, а робочою стороною надівається на заготовку. В результаті обертання інструменту створюється різьблення. Особливість мітчиків у тому, що ними можна працювати не лише на верстаті, а й вручну. Тому пристрій використовується в різних сферах. 
 
 

Вибір інструменту

 
Дуже часто плашки та мітчики продаються окремо. Придбати інструмент поштучно вигідно тим, хто не потребує цілого комплекту. Для гаража чи майстерні рекомендується одразу взяти набір. На думку експертів високу якість мають різьбові набори чеських та німецьких виробників. Щоб його вибрати, потрібно:
 
  • Визначитись з необхідними інструментами;
  • Оглянути різьблення плашки. Перевагу варто віддати плашкам із трикутним профілем лез. Вони зручніші при створенні різьбових з'єднань;
  • Використовувати інструментарій можна вручну або на верстатах. Останній варіант при цьому швидший.
Віддайте перевагу цілим плашкам. Таким чином, можна розраховувати на якісну обробку. Зазнаючи складнощів при виборі, проконсультуйтеся зі спеціалістом. Він допоможе ухвалити правильне рішення.
 
в Все для дому Переглядів: 77 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022