Facebook

Мінітрактори: їх особливості, специфіка вибору

 
Мінітрактор - це сільськогосподарська техніка, яка широко застосовується в дрібних і середніх агрогосподарствах. Їх основне призначення - обробка площ з «важким» ґрунтом, культивування ділянок з рівним рельєфом. Використання великого трактора не завжди доцільне, тому появу мінітрактора можна назвати закономірною реакцією на потреби ринку.
 
Зараз на ринку представлений величезний вибір моделей різної потужності та функціоналу в широкому ціновому діапазоні. Починати вибір мінітрактора варто з визначення базових показників: обсягу передбачуваних робіт, розміру ділянки та складу ґрунту, характеру та інтенсивності обробки.
 
 

Критерії вибору мінітрактора

 
У мінітракторів широкий спектр функцій і можливостей. Для початку хотілося б відзначити, що вони підходять виключно для маленьких і середніх площ, на обробку великих територій його потужність не розрахована. Перед тим, як придбати минитрактор по выгодной цене варто звернути увагу на такі ключові показники та конструктивні особливості:
 
  • Потужність двигуна. Оптимальним варіантом для роботи на 1-2 Га поля вважається потужність до 16 кінських сил. Її вистачає на якісне прибирання снігу на ділянці, стрижку газону, орання поля і т.д. У міру збільшення площі обробки доведеться збільшувати та потужність агрегату.
  • Наявність вала потужності - «виходу» з двигуна під установку різноманітних навісних пристосувань.
  • Загальна вага мототрактора. Впливає на її маневреність і швидкість пересування. Для серйозних земляних робіт використовуються більш важкі трактори.
  • Функціональність мінітрактора. Залежить від перших двох пунктів, а також від можливості монтажу змінного навісного або причіпного робочого устаткування. Як правило, навісне обладнання кріпиться спереду, ззаду чи збоку.
  • Колісна формула. Повнопривідна модель управління (4х4) або модель з одним провідним мостом - впливає на маневреність і прохідність мінітрактора.
 
Також важливо розуміти для яких завдань буде застосовуватися трактор, наприклад, для роботи в холодну пору року може знадобитися кабіна з можливістю опалення, а для більш плавного орання - гідравліка під установку ковша.
 
При огляді двигуна особливу увагу варто приділити наявності рідинного охолодження і можливості роботи на дизельному паливі.
 
Якщо ви шукайте зручне рішення для земляних робіт, тоді мінітрактор стане вашим незамінним помічником.
 
в Все для дому Переглядів: 46 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 31 жовтня 2020