До облаштування, якого місця з усіх у будинку ви підійдете з особливим трепетом та увагою? Звичайно, це спальня.

меблі для спальніЕто те місце, де стряхнувши, пил щоденних турбот і оберемок справ, що впав на плечі сучасної людини, можна просто розслабитися, відновити сили, усамітнитися. Тому вибір її інтер'єру важлива справа. Всі тону і кольору повинні бути так підібрані один до одного, щоб розташовувати до відпочинку і сну. Якщо вийшло, так що доводиться жити поруч з шумами і шумливими сусідами, незайвим буде подумати про звукоізоляції стін, вікон і дверей.

Насамперед потрібно чітко визначитися з дизайном спальні

Якщо розмір спальні дозволяє до установки більшої кількості меблів для спальні, можна зупинитися на класиці, тут переважають більш темні тони. Велика, частіше нескладна ліжко, з декорованим узголів'ям, ніжками. Меблі може бути більш помпезна, габаритна і містка. У ситуації зворотного, коли місце доводиться економити, підійде прогресивний стиль хай-тек. Диван може бути складаний, що дозволить в денний час розширити простір або навіть перетворити спальню на вітальню. Шафи і тумби повинні бути розставлені в порядку, зручному і створює додатковий простір. Зараз розроблено багато місткою і компактною меблів для невеликих квартир. Для цього ж ефекту на меблях використовують велику кількість дзеркал, що візуально розширить простір. Додати НЕ об'ємні аксесуари, що гармоніюють з загальною обстановкою. Мінімум деталей і кімната заграє свіжістю і новизною.

У виборі меблів для спальні допоможе Westa-N - тут ви зможете реалізувати будь-які свої естетичні бажання стосовно дизайну, матеріалів та кольору меблів.

Найпоширеніший спосіб збору єдиного інтер'єру і стилю, це покупка корпусних меблів. Вона зазвичай вже розроблена в єдиному стильовому рішенні. Туди входить, звичайно ж, ліжко, приліжкові тумбочки, різні шафи й полиці. Покупець за бажанням може скласти замовлення з додатковими елементами в тому ж стилі.

Не мала кількість часу варто приділити вибору спального ліжка, вона не повинна бути маленькою, занадто вузькою, прогибающейся. Найкраще додатково до покупці ліжка придбати ортопедичний матрац.

На вікнах крім першого прозорою тюлі, підберіть щільні штори, це допоможе висипатися в будь-який час. Не варто віддавати перевагу жалюзі, це скоріше офісне рішення, а не створення затишної спальні. Для любителів почитати кілька сторінок перед сном, можна встановити невеликий світильник поруч з ліжком, і цим своїм хобі не будете нікому сильно заважати.

Кольори на стінах і деталях інтер'єру краще зробити м'яких пастельних тонів. Кричущі малюнки і сплески кольору більш доречні для вітальні і кухні.