Бари, ресторани і різноманітні громадські заклади - місця, спеціально призначені для відпочинку людей, і в кожному з них є меблі зі своїми особливостями. Про них ми і поговоримо в цій статті і про те, на що варто звернути увагу при її виборі.

Для бару меблі стандартна напевно в будь-якій точці світу - високі барні стільці, розташовані уздовж стійки. Вимога до меблів - перш за все надійність і міцність, так як на високий стілець більш серйозний тиск.

Крім того, в барах, як правило, кількість відвідувачів набагато вище, ніж в стандартних ресторанах. Що стосується інтер'єру, то доречно буде купувати світильники, інші джерела світла в підлозі або стелі, поверхні прикрашаються каменями і склом.

Якщо розглядати кафе, то меблі тут повинна бути максимально красивою і зручною. У такі заклади люди приходять з коханими, друзями, для того щоб провести час спілкуючись і фліртуючи. Тому, спинки і сидіння повинні бути ергономічними, м'якими, передбачені підлокітники на стільцях. Виробництво меблів для кафе (які можна придбати на сайті http://privat-k.com/mebel-pod-zakaz-restoranu-baru) вже давно виділилося в окремий напрямок, враховуючи скільки нових закладів відкривається щодня. Столи покриваються щільними скатертинами, які за зовнішнім виглядом підходять до інтер'єру навколо.

Якщо ми говоримо про меблі на відкритому повітрі, то тут основний напрямок - практичність. Власники ставлять пластикову або плетені меблі, і це абсолютно вірне рішення. Її легко мити і переміщати, в той же час вона комфортна для будь-якого користувача. Головний етап вибору - підібрати всі елементи інтер'єру в цілому. Для затишній кав'ярні нелогічно буде купувати хромовані, металеві деталі. Свою увагу краще зупинити на дереві і МДФ.

Якщо це молодіжне кафе, то доречніше буде меблі з металевою основою, скло і пластик, які потрібні щоб встановити нейл бар.
Меблі в ресторані - окрема продукція на фабриках. До цієї продукції виділяються особливі вимоги, як по красі, так і за якістю. Такі меблі від компанії http://privat-k.com потрібні для банкетів, торжеств, важливо щоб кожен стіл підходив один до іншого і можна все з'єднати в одне полотно. Дивани, крісла і стільці - зручні м'які, але при цьому легко переміщуються офіціантами і самими відвідувачами.

Зазвичай, кожен ресторан розробляється під свій інтер'єр, наприклад - класичний стиль, де більшість елементів дерев'яні. Це відображає високий статус і престижність, що приверне дуже багатьох клієнтів. До дерева в одному інтер'єрі добре підходить стільниці оптом, щільний текстиль, шкіра.

Сьогодні, ви можете не тільки самостійно знайти необхідні меблі, а й звернутися до фахівця з дизайну. Останній розробляє спеціальний проект, а фірма за поданими ескізами стверджує готове замовлення.

Пам'ятайте, що меблі високої ціни - не завжди найкраща ідея. Якщо ви обмежені в засобах, не поспішайте опускати руки. Дуже часто скромний стиль і акуратність виглядають набагато привабливіше, ніж погано підібрана найдорожчі меблі з цінних порід дерева.