Сьогодні ринок первинної нерухомості пропонує велику кількість цікавих і вигідних варіантів комфортного житла.

Хочете ви оселитися в центрі мегаполісу чи мрієте про затишну оселю в спокійному і зеленому районі міста – будь-яке бажання можна зробити реальністю, якщо правильно обрати девелопера, врахувати всі свої потреби і купити квартиру в новобудові від забудовника.

Щоб процес пошуку квартири був швидким, ви мали змогу ознайомитися з всією інформацією про проект, забудовника, порівняти ціни, радимо використовувати спеціалізований портал Вдома Онлайн. На сайті зібрані всі новобудови, які пропонують компанії-девелопери у потрібному вам місці. Завдяки зручності сервісу ви з легкістю відшукаєте квартиру чи апартаменти у новому житловому комплексі або в клубному будинку.

Основні критерії вибору новобудови

За якими критеріями варто обирати новобудову? Існує кілька основних факторів, які рекомендують враховувати фахівці:

Вибрати квартиру в новому ЖК без посередників

На порталі Вдома Онлайн представлена повна інформація по новобудовам. На сайті ви можете легко відшукати квартиру в тому будинку, який вас влаштовує за розташуванням у місті, архітектурою, облаштуванням внутрішньої території, всіма характеристиками квартири. Також на Вдома Онлайн є дані про забудовників, відгуки таємних покупців, контактні дані прямих девелоперів, щоб ви мали змогу купити квартиру в новому ЖК без посередників.