Сьогодні зробити ремонт самостійно складно, якщо не мати навичок роботи з новими оздоблювальними матеріалами. Саме тому велика кількість людей вдається до допомоги компаній, що виробляють ремонт в квартирах, офісах і інших приміщеннях.

 


Критерії вибору

Оцінити серйозність компанії можна ще на етапі попереднього обговорення. Зверніть увагу на такі моменти:

Підписання договору

Часто можна почути історії про те, що бригада майстрів не вклалася в терміни, заявлені при укладенні угоди. До того ж в ході ремонтних робіт може виникнути необхідність в додаткових фінансових витратах.

Друзі сайту: на сторінці http://ozernyi-gatne.com.ua/complex/specifications/ ви можете підібрати для себе квартиру в чудовому житловому комплексі й за вигідними цінами.

Іноді ці витрати бувають обгрунтованими, але недобросовісні працівники можуть вимагати доплати за роботи, які були не передбачені в кошторисі. Щоб не зіткнутися з цими неприємними сюрпризами, важливо при підписанні договору уважно вивчити пропоновані документи та кошторис.

Основний договір містить:

Кошторисна документація також є частиною договору. Важливо щоб вона була детальної. Загальні формулювання не допускаються, необхідно перерахувати кожен вид робіт і вартість їх виконання.