Facebook

Коли потрібний осушувач повітря?

 

Надмірна вологість повітря шкодить людям, продуктам харчування, предметам інтер'єру. Якщо у квартирі виникла така проблема, впоратися з нею допоможе осушувач повітря. Він підтримуватиме сприятливий мікроклімат, запобігаючи розмноженню бактерій та появі плісняви. Прилад із вбудованим гігростатом сам відключиться при досягненні оптимальної вологості 35-60% і не допустить пересушування повітря.

 

Для чого потрібний осушувач?

Для людей і домашньої обстановки однаково шкідливе як пересушене, так і надто вологе повітря. Надлишок вологи у квартирі характерний для міжсезоння, коли на вулиці сира прохолодна погода, а опалення ще не включили або вже встигли відключити.

При вологості понад 70% на стінах і продуктах харчування починають проростати спори цвілі, виникають проблеми зі здоров'ям в астматиків, сердечників та людей із хворими суглобами.

Традиційні способи усунення надмірної вологості - провітрювання та включення нагрівальних приладів погано справляються з поставленим завданням. Перший метод має низьку ефективність, а другий може призвести до пересушування повітря та великого енергоспоживання. Набагато простіше вологозбирач купити в інтернет-магазині «ОСУШУВАЧІ» - прилад, спеціально призначений для досягнення ідеальних показників вологості у приміщенні. Він видаляє надлишок вологи, не змінюючи температури в кімнаті.

Які осушувачі повітря бувають?

Пристрої видалення надлишкової вологи з атмосфери діляться на промислові та побутові.

Побутовий осушувач повітря - це прилад конденсаційного типу. Він працює як кондиціонер з нереалізованою функцією видалення тепла з приміщення. Повітря, що обробляється, охолоджується при проходженні через теплообмінник, і волога конденсується на випарнику. Накопичений конденсат відводиться через дренажну трубку або накопичується у спеціальній ємності. Для більш ефективної роботи прилад встановлюють у центрі кімнати.

До речі, якщо вас також цікавлять конвекційні сушки, рекомендуємо перейти за даним посиланням https://osushiteli.ua/uk/sushka/konvekcionnaya вже зараз.

Як вибрати осушувач повітря?

Для кліматичної техніки мають значення кілька важливих параметрів:

  1. Продуктивність. Вимірюється в літрах і показує скільки вологи прилад збирає з повітря на добу. Величину продуктивності краще вибирати з невеликим запасом, але з невеликим. Інакше осушувач марно забиратиме електроенергію, до того ж потужніший прилад сильніше шумить.
  2. Повітрообмін. Для ефективного видалення вологи осушувач повинен за 1 годину 3-4 рази пропустити через себе повітря, що знаходиться в приміщенні. Це означає, що для кімнати площею 20 м3 буде потрібен прилад з повітрообміном 60-80 м3/год.
  3. Рівень шуму. Зручний осушувач повітря для квартири не створює настирливого шуму та дискомфорту. Розмір цього показника має не перевищувати 45 дБ.

Деякі осушувачі оснащені додатковими функціями. Це іонізація та очищення повітря, датчик вологості, що регулює роботу приладу для досягнення встановленого значення вологості повітря. Виробники приділяють велику увагу дизайну осушувачів. У продажу є безліч привабливих моделей, які вдало вписуються в сучасний інтер'єр.

в Все для дому Переглядів: 175 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023