Facebook

Класифікація та застосування швейної фурнітури

Є в нашому житті предмети, до яких ми звикли настільки, що навіть не помічаємо їх. До таких, мабуть, можна віднести і швейну фурнітуру. Скільки разів на день ми застібаємо гудзики, розстібаємо блискавки, милуємося аплікаціями на одязі.

Поняття швейна фурнітура включає в себе дуже широкий і різноманітний спектр предметів. Їх використовують для створення текстильних та швейних виробів, різноманітних аксесуарів, взуття і навіть м'яких меблів.

Найбільш затребувані вироби, наприклад, нитки, блискавки, гачки, гудзики і багато чого іншого, називаються функціональними. Без них не обходиться жодне швейне виробництво, і служать вони для скріплення і додання задуманої форми виробу.

Існує ще декоративна фурнітура оптом - пропонується в інтернет магазині-бісер, стрази, мережива та інше. Цей матеріал потрібен для прикраси і доопрацювання вироби, надання йому ошатного образу.

Але прогрес не стоїть на місці, і дизайнери придумали ексклюзивний дизайн. Такі вироби, як правило, існують в єдиному або дуже обмеженій кількості примірників.

Сучасним матеріалом для виробництва швейної фурнітури, є пластмаса, синтетичні матеріали, тканини і всілякі металеві сплави. Але так було не завжди.

Невеликий екскурс в історію.

Як тільки людство спробувало прикрити свою наготу, з'явилася потреба якось закріпити цей «фіговий листок». Ось тут-то в справу і пішли шипи, висушені волокна рослин, дрібні кістки тварин і інші нехитрі пристосування.

З розвитком цивілізації, просувалася вперед і швейне виробництво. І в якийсь час, гудзики стали предметом розкоші. Їх наявність, а точніше їх кількість і використовуваний при виготовленні матеріал (а це могло бути і золото, і натуральні камені), кричав про приналежність їх власника до певного класового стану.

З тих пір, технології швейного виробництва зробили крок далеко вперед, але особливо не змінилися. А пристрасть до прикрашання себе, заради можливості виділитися з натовпу, підштовхує прогрес до самовдосконалення.

День сьогоднішній. Сучасність.

Асортиментний перелік інтернет магазину https://da-tex.com.ua/uk/ допоміжних товарів швейного виробництва, сьогодні важко запам'ятати, не те, що перерахувати. Це фактурна і колірна розмаїтість. Це індивідуальні, що виготовляються на замовлення, предмети для нових колекцій модних будинків і приватних дизайнерів. Одним словом, у виборі швейної фурнітури немає межі людської фантазії. Тут здійсненні будь-які ваші мрії.

в Все для дому Переглядів: 14 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 02 квітня 2020