Facebook

Керамічні електропанелі: особливості роботи і функціонал

Розглядаючи асортимент обігрівачів для житлових і нежитлових приміщень, найбільше уваги притягують сучасні, красиві і дуже стильні електропанелі. Вони виглядають як дорогі предмети інтер'єру, без праці вписуються в будь-який дизайн і служать при цьому до 30 років. На відміну від конвекторів й масляних моделей, вони дуже економічні і функціональні.

 

Порівняння обігрівачів різних типів з сучасними панелями

У порівнянні з керамічними електропанелями, масляні обігрівачі програють по ряду критеріїв. Вони габаритні і важкі, їх складно переносити з кімнати в кімнату самостійно. До того ж для розігріву масла і сталевого корпусу пристрою знадобиться щонайменше 30 хвилин, тобто ви не отримаєте комфорт відразу після запуску. Поверхня включеного приладу дуже гаряча, що небезпечно для дітей і домашніх тварин.

Електричні конвектори є оптимальним співвідношенням ціни і якості, але мають ряд недоліків. Вони здатні швидко прогріти кімнату за допомогою циркуляції гарячого повітря, але рівень вологості при цьому значно знижується. Тривале використання приладу може бути небезпечне для здоров'я людини.

Найбільш безпечними і ефективними є електропанелі для опалення будинку. З першої хвилини включення вони підвищують температуру в кімнаті, не пересушуючи при цьому повітря. Принцип роботи заснований на конвекції й ІК-випромінюванні, через що ККД такого пристрою досягає 95%. Так що, якщо вам потрібен насправді ефективний і довговічний обігрівач радимо вам купити електропанель.

На що звертати увагу при покупці

Потрапляючи в магазин, багато хто в першу чергу звертають увагу на зовнішній вигляд товарів й обігрівач не виняток. Звичайно ж, кожен бажає придбати стильну і сучасну модель, яка прикрасила б кімнату і стала її атрибутом. Але, купуючи електропанель, спочатку оцініть її функціонал. До важливих опцій відносять:

  • терморегулятор - контролює температуру, відштовхуючись від показників навколишнього середовища;
  • програматор - стежить за потужністю приладу і при необхідності її знижує до мінімуму, захищає від перегріву і перекидання;
  • повітрозабірники - для більш ефективного обігріву;
  • цифрове управління - дуже зручно і надійно.

Також варто звертати увагу на методику монтажу. Найчастіше панелі передбачають настінну установку, але деякі з них додатково оснащують коліщатами. Вага виробу не перевищує 15 кг, тому перенести його в іншу кімнату не складе труднощів. Але якщо ви не бажаєте робити отвори в стіні, модель з колесами вам підійде більше.

Серед технічних характеристик варто звернути увагу на потужність пристрою і опалювальну площу. Інфрачервоні електропанелі виконуються в різних варіантах, починаючи з однотонних бюджетних моделей і закінчуючи вишуканими преміум класу. Встановлені на стіну, вони дуже схожі на картину.

Придбати пристрій для обігріву свого будинку краще в крупних мережевих магазинах. Найчастіше виробники надають гарантійний термін в 5 років.

в Все для дому Переглядів: 43 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 29 лютого 2020