Facebook

Honda Grom: перша поїздка

В цьому році Honda представила перше справжнє механічне оновлення мотоцикла. Модель 2022 Grom оснащена новим 124-кубовим двигуном з більш високим ступенем стиснення, що збільшує з 9,3: 1 до 10,0: 1. Він хороший для сліпучих 9,7 к.с. і 7,7 фунт-фут обертального моменту.

Інженери зменшили діаметр циліндра і збільшили хід поршня, щоб домогтися більшого шуму в нижньому діапазоні оборотів, не порушуючи розрахункову економію палива в 155 миль на галон. І двигун вперше оснащений знімним масляним фільтром (в більш ранніх моделях використовувався масло знімач). Трансмісія тепер п'ятиступінчаста з широким передавальним числом, що замінює стару чотирьох ступінчасту. Honda вміє дивувати гоночні мотоцикли ціна самої приємно.

Добре, але ніщо з цього не пояснює розіграшу, як мотоцикл з циліндром менше, ніж чашка кави, могла привернути всіх нас і знайти будинок в серцях гонщиків. Частково чарівність мотоцикла - повна відсутність егоїзму. Йому точно нічого доводити, залишаючи іншим ідіотам стомлені найвищі ступені, такі як «найшвидший» і «найпотужніший». Його нове більш широке сидіння низьке і зручне. Рульки високі, тому вершник сидить прямо. Всі хочуть перекинути через нього ногу. І вони можуть. Фізичний бар'єр для входу нижче, ніж у десяти швидкісного велосипеда, що пояснює, чому Honda заявляє, що 30 відсотків покупців Grom - нові водії. Ця штука - наркотик для під'їзду

Опис мотора

При заявлених 227 фунтах для моделі без АБС він майже нічого не важить. Схоже, ви могли б підняти його і покласти в кишеню. Таке поєднання малої маси і малої потужності робить Grom зручним для новачків і спільником для всіх інших, перетворюючи в іншому врівноважених наїзників в хуліганів. Але навіть в самому неслухняного вигляді ви ніколи не перевищуєте ліміт швидкості.

Як і у всіх хороших Honda, двигун Grom найщасливіше, коли він зривається з місця. Заявлені значення вихідної потужності показують, що піковий крутний момент досягається при 5500 об / хв, а пікова потужність - незабаром після 7000 об / хв, але сингл з радістю доведе до межі відсічення палива 9000 об / хв. Прискорення не швидка, але його цілком достатньо, щоб впоратися з сучасним рухом в місті. У 22 Grom тепер є задня зірочка з 38 зубцями, в порівнянні з 34-зубчастим елементом на більш ранніх моделях, і це допомагає мотоциклу розганятися до 63 миль в годину самостійно. Сядьте за товаришем, зробіть великий спуск на вашому боці, і ви зможете вичавити ще 10 миль в годину з мотоцикла.

в Все для дому Переглядів: 348 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 11 серпня 2022