Facebook

Драбини: види, характеристики, застосування

Складні драбини - зручний інструмент для висотних робіт. У продажу представлені конструкції різних модифікацій, включаючи спеціальні моделі професійного класу.
 
Підйомники в вигляді драбин стають в пригоді в ремонті, будівництві, на виробництві та в побуті. Розглянемо види, особливості та характеристики складних сходів.
 

Практичні драбини для вирішення будь-яких завдань

 
Різноманітність драбин вражає. Виробники пропонують односторонні та двосторонні моделі, професійні та багатоцільові конструкції, алюмінієві та сталеві складні сходи.
 
Стандартна драбина має характерні риси, включаючи форму у вигляді літери «Л» або «А». Після розкладання конструкція набуває форму стійкого трикутника, представляючи собою зручні сходи з надійною опорою. Основна вимога до висотного обладнання - це саме стійкість.
 

Особливості сучасних моделей

 
Залежно від моделі драбини на сайті Тех Прома можуть мати різні характеристики:
 
  1. наявність прогумованих ступенів і м'яких ніжок (відмінний вибір для будинку);
  2. опорні наконечники з нековзним покриттям;
  3. телескопічна система;
  4. наявність невеликих коліс для зручного переміщення обладнання;
  5. стабілізатори (входять в комплект багатьох конструкцій) та інше.
 
Для будівельних робіт призначена сталева двостороння драбина, готова до високих навантажень і забезпечує відмінну стійкість. Сходинки в таких конструкціях знаходяться по обидва боки, тому особливо складні і трудомісткі роботи можна виконувати вдвох.
 

Як вибрати хорошу драбину, що враховувати покупцеві?

 
Потрібно орієнтуватися на цілі використання обладнання. Вибір залежить від складності висотних робіт, умов експлуатації (в приміщенні, на вулиці, на виробництві, вдома і т.д.).
 
Враховуйте вантажопідйомність конструкцій, максимальний показник для більшості побутових моделей становить 100-150 кг, але професійні складні сходи витримують більш високі навантаження.
 
Визначтеся з робочою висотою інструменту, у випадку зі звичайними побутовими сходами це близько 1-1,5 м, професійними - 5-10 і більше м. Переконайтеся в надійності конструкції - наявність спеціальних скоб або страхувальних стяжок, ременів і інших технічних рішень.
 
 
Для покупки драбин звертайтеся в спеціалізовану компанію, яка пропонує великий вибір конструкцій різного типу. Довіряйте надійним постачальникам, які використовують продуману систему доставки і реалізують висотне обладнання за прийнятними цінами.
в Будівельні матеріали Переглядів: 211 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 жовтня 2021