Facebook

Доставка вантажів з Китаю

Клієнтів з числа підприємців, комерсантів, і приватних осіб, яких в транспортуванні вантажів цікавлять дві базових речі, їх збереження та оперативність. Клієнтам з України, яких цікавить доставка з Китаю, наша компанія перевізник пропонує протестувати зручний сервіс оформлення заявки на послугу доставки з Китаю в Україну через власний сайт. Наша компанія, що має бізнес в сфері міжнародних вантажних перевезень, дорожить своєю діловою репутацією, і тому готова в режимі 24/7 запропонувати оптимальний варіант послуги перевезення для своїх клієнтів. З нами клієнт моментально переконається в тому, що відома в народі приказка про теличку за морем, за яку рубль перевіз, вже застаріла.

 

Один з найбільш проблемних моментів у бізнесі з Китаєм

Ціни поза конкуренцією роблять шопінг вироблених в цій країні товарів будь-якої групи максимально вигідним бізнесом. Покупцеві необхідно обов'язково в самому початку звернути увагу на моменти, пов'язані з доставкою товару з Китаю. Її вартість вказується в описі комерційних умов поставки окремим пунктом. Найбільш дешева доставка з Китаю поштовим відправленням. Правилами торгівлі на на найбільших шопінг молах цієї країни встановлено, що час доставки не може перевищувати 65 днів. В абсолютній більшості випадків товар приходить до покупця протягом 30-40 днів в середньому. Можна замовити доставку покупки через компанії кур'єрської доставки ЕМС, або DHL. В такому випадку покупець отримає свій товар протягом 5-7 днів, але постачальних тариф при цьому перевищить вартість доставки поштою в 7-8 разів. Подібні умови через тривалих термінів перебування товарів у шляху не здатні забезпечити динамічність розвитку торгового бізнесу на імпорті китайських товарів, так як серйозно уповільнюють товарообіг.

Постійна економія грошей і часу на доставку комерційних вантажів з Китаю

Ми пропонуємо серйозно знизити терміни доставки вантажів з Китаю в Україну, без великої переплати за оперативність такої послуги. Яким чином можна досягти такої мети, і точну інформацію про те, скільки коштує доставка посилок з Китаю в Україну в вказане покупцем місце, краще додатково уточнити в ході контактів з менеджером компанії. Скільки коштує доставка замовнику в поточний момент часу завжди залежить від виду та кількості вантажу, а також від способу відправлення (доставка морем або авіа доставка). Працюючим з нами клієнтам завжди на 100% гарантуються:

  • збереження посилки або вантажу;
  • облік всіх бажань замовника;
  • прийнятні тарифи на перевезення.

Замовники, які уклали з нами постійні контракти на карго доставку з Китаю, отримують пріоритет і фінансові преференції і пільги в обслуговуванні. Працюємо з клієнтами, які купують в Китаї продукцію відомих брендів. Тарифи на авіа доставкою не брендових товарів споживчої групи найнижчі для фізичних і юридичних осіб в Україні, і не перевищують 11 доларів США за кг.

в Все для дому Переглядів: 225 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 02 серпня 2021