Facebook

Для яких стилів інтер'єру підходять золотисті рідкі шпалери?

 

Золотисті рідкі шпалери - це яскравий і дуже урочистий матеріал, проте не в кожній квартирі він буде доречним. Розповідаємо, у які стилі інтер'єру золотисті рідкі шпалери впишуться найкраще.

Золотисті рідкі шпалери в інтер'єрі квартири або приватного будинку підкреслюють його багату, претензійну подобу. Разом з тим вони роблять обстановку в кімнаті теплішою, приємнішою і навіть трохи урочистою. Можна сказати, що золотисті рідкі шпалери, представлені за посиланням www.domdom.com.ua/ua/po-cvetu/zolotistyj/, - це універсальний оздоблювальний матеріал, який підкреслює розкішний стиль житла і водночас створює затишну атмосферу в будинку або квартирі.

Але якщо перебрати з кількістю золота або неправильно поєднувати його з рештою палітри кімнати, інтер'єр може виявитися химерним, занадто строкатим і негарним. Щоб допомогти вам цього уникнути, даємо поради щодо використання шпалер із золотом. А ще розповідаємо, в яких стилях інтер'єру вони найкраще виглядатимуть.

Особливості золотистих шпалер та поради щодо застосування

Головне правило використання золотистих рідких шпалер для стін - знати міру. Якщо ви підбираєте для своєї квартири або будинку максимально насичене та яскраве золоте полотно, не варто обклеювати ним усі стіни приміщення. Інтер'єр може стати занадто строкатим і навіть негативно впливатиме на ваш психологічний стан. А ось яскрава акцентна стіна буде чудовим рішенням — у спальні за ліжком чи у вітальні за диваном.

Наступний важливий фактор: необхідно вибрати вдале поєднання кольорів із золотистим відтінком. Золотисті рідкі шпалери належать до теплих кольорів, а значить, їхня комбінація з холодною палітрою може виглядати надмірно контрастно. Виняток – білий, який вміє дружити з будь-якими кольорами. Однак краще поєднувати яскравий золотий з іншими теплими відтінками: жовтим, червоним, коричневим та аналогічними. А якщо вам хочеться створити не експресивну, а спокійну обстановку, використовуйте пастельні тони.

Важливо також дотриматися пропорції золотистого та інших кольорів: поєднання має становити приблизно 1:3, щоб блискуча позолота не затьмарила решту дизайну кімнати.

А ще золотисті рідкі шпалери дають багато світла - відбиті від їхньої блискучої поверхні промені зроблять кімнату світлішою і допоможуть візуально розширити її. Причому важливе не тільки природне, а й штучне освітлення: приглушене тепле світло вечорами створить в інтер'єрі із золотистими рідкими шпалерами дуже затишну та інтимну обстановку.

в Все для дому Переглядів: 254 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023