Facebook

Для чого варто утеплити фасад?

В наш час потрібно за всіма будівельними нормами проводити теплоізоляцію стін, це дозволить не лише покращити комфорт проживання, а й значно заощадити бюджет на комунальних послугах через зростання цін на енергоносії. Утеплення стін зовні - це відмінне вкладення грошей, ви ушляхетнюєте ваш фасад, надаєте йому прекрасний вигляд і при цьому надалі економите копієчку.

Як кажуть дослідники, у стандартних висотних будинках більшість тепловтрат припадають на стіни – 39%, на підлогу 11%, покрівлю 19%, склопакети 17%. Якщо підрахувати за скільки окупиться вкладення в утеплення, цей термін варіюється в районі 4-9 років, залежно від товщини утеплювача, декоративного шару та інших витрат. Знайти всю інформацію а також замовити утеплення вашого фасаду ви можете на сайті https://alpinists.com.ua/uteplenie-fasadov-kvartir-balkonov-kiev/

Існують кілька методів утеплення стін фасадів та квартир

Дуже популярний метод «мокрий», це метод зовнішньої теплоізоляції, що відмінно зарекомендував себе. Це тонкошарова система утеплення, в ній листи мінеральної вати або пінопласту підвищеної щільності приклеюють на спеціалізований клей до стіни. За цих видів робіт обов'язковим є використання якісних утеплювачів підвищеної щільності, це правило дотримується для того, щоб у майбутньому штукатурка «не відстрілила» від утеплювача. Після приклеювання листів утеплювачів до стіни їх додатково кріплять дюбель-парасольками, це обов'язкова умова монтажу. Залежно від матеріалу стін, проекту будинку та бюджету підбирається утеплювач, це може бути ЕППС, звичайний пінопласт або мінераловатні плити. Фінішний шар може бути дуже різноманітним, тут можна використовувати декоративну штукатурку «короїд», «баранчик», мозаїчну та камінцеву штукатурку. Також майстри для здешевлення робіт виконують фінішний шар під назвою "шуба", його накочують спеціальними валиками або накидають щітками. Штукатурки, особливо декоративні (силіконові, силікатні, акрилові) йдуть вже в кольорі та про відтінки фасаду бажано подумати заздалегідь, мінеральні штукатурки наносяться без кольору і зафарбовуються вже після проведення штукатурних робіт. Якщо вас не влаштовують штукатурки, тобто варіант використання сайдинга, облицювання фасаду плиткою або зробити вентильований фасад із композитних або азбестоцементних плит. Утеплення заощадить вам гроші і подарує затишок, але ще й усуне можливість появи цвілі на стінах, адже вони не промерзатимуть і не буде перепадів температур, стіни залишатимуться сухими і поява цвілі стане неможлива. Плюс, на додаток ви отримаєте чудову звукоізоляцію, адже більшість утеплювачів є гарними звукоізоляторами.

Коли краще проводити утеплення фасаду?

Наука не стоїть на місці, і погода вже не обмежує майстрів порами року, як це було раніше. Хіміки вигадали безліч присадок, завдяки яким клейові суміші можна наносити навіть при значних негативних температурах. А якщо у вас фінішний шар буде сайдингом, то вам взагалі не варто переживати з приводу пори року та температури за вікном. Так що ми рекомендуємо вам утеплюватися в будь-який час року і бажано якнайшвидше, адже чим швидше ви почнете економити, тим швидше відіб'єте вкладені кошти.

в Все для дому Переглядів: 342 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022