Facebook

Для чого потрібен сайт - види сайтів

Не всі знають про те, що за сайт не обов'язково платити великі гроші. Створити сайт можна самостійно, при цьому матеріальних вкладень можна зовсім уникнути - або звести їх до мінімуму.

Мова в статті піде про те, як це зробити.

Кожен сайт призначений для виконання певної функції. Одні потрібні, щоб продавати товари, інші - щоб ділитися з користувачами корисною інформацією, і т.д.

Для початку потрібно визначитися, для якої мети створюється сайт, а багато корисної інформації ви знайдете на https://web-sites.biz/.

Сайт-візитка потрібен для того, щоб розповісти користувачеві про компанію і роді її діяльності. Він складається з декількох сторінок, на яких можна знайти всю інформацію про товар або послугу, а також всі контактні дані.

Лендінгем, або посадкова сторінка. Головна мета такої веб-сторінки - заклик користувача до цільового дії. Цільовим дією може бути замовлення товару або послуги, підписка на розсилку і так далі. Лендінгем підійде для тих, хто хоче просувати один конкретний товар.

Інтернет-магазин створюється для продажу товарів і послуг. Але, на відміну від Лендінзі, на якому просувається один товар, інтернет-магазин продає відразу кілька сотень товарів.

Сайт-сервіс спрямований на вирішення конкретної користувальницької завдання. Наприклад, оплата інтернету і стільникового зв'язку, конвертація файлів, поштові ресурси, файлові архіви і так далі.

Інформаційний сайт. До такого виду сайтів відносяться тематичні та новинні веб-сторінки, а також блоги. Вони потрібні для того, щоб ділитися з користувачем корисною інформацією. Такі сторінки можуть відштовхуватися як від однієї тематики, так і охоплювати велику кількість тем.

Промо-сайт призначений для проведення всіляких акцій, розіграшів, а також для презентацій нової продукції (наприклад, нового смартфона або ноутбука). Така веб-сторінка часто створюється додатково, щоб не перевантажувати головний сайт.

Корпоративний сайт створюється для презентації компанії в інтернеті. Головне його завдання - залучати нових покупців і утримувати вже наявних. Він одночасно вирішує проблеми двох сторін: покупці можуть знайти всю інформацію і звернутися в службу підтримки, а співробітники можуть використовувати сайт для ведення робочого процесу та спілкування між собою.

в Все для дому Переглядів: 60 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 29 лютого 2020