Будівництво заміського будинку в кілька поверхів ніколи не обходитися без установки сходів. Сходи в будинку - не тільки вимушена необхідність зв'язати приміщення між собою, тепер це головний елемент інтер'єру в сучасному житлі, який повинен бути красивим, надійним, безпечним і практичним.

 

В даний час найбільш популярні дерев'яні сходи, бетонні, кам'яні, металеві і комбіновані.

Не секрет, що дерево є натуральним і екологічно чистим матеріалом, красивим і довговічним. Тому все частіше споживачі вибирають сходи з дерева Львів. Вони добре підходять до будь-якого інтер'єру, надають йому красу і унікальність. А підніматися босоніж по теплих щаблях одне задоволення.

Натуральна деревина, використовувана для виготовлення сходів, буває декількох сортів. Найчастіше використовують деревину дубових і хвойних порід, бука, ясена, клена, модрини, берези і т.д. Рідше в деревообробному виробництві використовують рідкісні і дорогі сорти - сандал, махагонієвоє дерево, тис, горіх та інші.

Найдешевшим варіантом є сходи, виконана з сосни, її вважають м'яким матеріалом, при довгій експлуатації на елементах таких сходів з'являться подряпини і відколи. Але, незважаючи на це, соснові сходи популярні за рахунок свого унікального аромату, який вважається цілющим для алергіків. Сходи з твердих порід деревини цінуються набагато вище за свою міцність, довговічність, до них відносяться сходи з бука і дуба. Вони добре переносять зміни мікроклімату, не розбухають і не розсихаються. Дорогі сорти дерева крім своєї надійності, характеризуються надзвичайно красивим малюнком деревини, за що і отримали популярність у всьому світі. Але й досить рідкісні на ринках будівельних товарів, привозяться на замовлення і за великі гроші.

Вибір якісної деревини для сходів дозволять уникнути швидкого стирання основних елементів, їх гниття і розтріскування. Основним параметром якості дерева є його вологість. Висушена за всіма правилами деревина прослужить довгі роки.

Особливо вишукані сходи з дерева можна замовити на сайті http://versal-wood.com/ за доступними цінами.

Дерево володіє неповторною красою фактури і малюнка, і щоб її підкреслити професіонали радять покрити сходи лаком або ж спеціальним тонуючим складом.

Встановлюють дерев'яну драбину після завершення всіх будівельних та оздоблювальних робіт, щоб зберегти її товарний вигляд.