Promotion

Компанія LORI вже 25 років виготовляє зручні дерев’яні комоди, тумби та етажерки. Всі меблі створюють на власному виробництві у Полтаві. Матеріали та готові вироби відповідають європейським і вітчизняним нормам якості. Лаконічний дизайн чудово доповнить інтер’єр квартири, приватного будинку та номеру в готелі. Гарантійний строк становить 2 роки, але фактично комоди з натурального дерева прослужать вам не одне десятиріччя.

дерев’яні комоди

Дерев’яний комод у кімнаті: порядок всередині, краса зовні

Комод вміщає у себе чимало речей, хоча сам займає не так багато місця. Цей вид меблів не перевантажує простір кімнати, а його стільницю можна використати як полицю чи столик. Наприклад, поставити на комод родинні світлини, вазон з квітами чи статуетку, яка вдало доповнить інтер’єр.

Комоди LORI зроблено з дубового меблевого щита, який забезпечує міцність і відсутність деформацій. Такі комоди є напрочуд зносостійкими – з року в рік вони зберігатимуть розкішний вигляд, а ви зможете милуватися фактурою натуральної деревини. Дерев’яні комоди з дуба мають значну вагу, відповідно вони стійкі та безпечні. Комбінація шухляд і полиць забезпечує їхню функціональність.

Комоди компанії мають кілька варіантів розмірів і 10 варіантів кольорів, які можна надати деревині. Одні моделі зроблено лише з дерева, інші – доповнено металевими ніжками та ручками. LORI завжди використовує надійну фурнітуру для своїх меблів і комоди не виняток. Якісна фурнітура гарантує приємне довготривале користування виробами та відсутність неприємних несподіванок.

Чому варто придбати дубовий комод LORI?

Компанія пропонує кілька моделей, які відрізняються розмірами, кольором покриття та дизайном. Але їх усіх об’єднує:

Комоди з дуба захищені від плісняви та гниття. Вони прості в догляді й чудово доповнять інтер’єр у будь-якому стилі. Ящики та шухляди відкриваються легко та плавно. Правильно вибраний розмір комоду дасть змогу покласти у нього все необхідне.

У Києві та Полтаві LORI може привезти готовий комод власним транспортом. Замовлення, які відправляють у інші міста України, доставляє «Нова пошта». Ще один можливий варіант: клієнт забирає замовлення самостійно. В будь-якому випадку перед транспортуванням всі деталі виробу ретельно пакують, аби уникнути пошкоджень.