Facebook

Установка міжкімнатних дверей власними силами

При установці міжкімнатних дверей необхідна деяка послідовність. Залежно від типу ремонту вибирається і час коли необхідна установка міжкімнатних дверей. У разі якщо мова йде про заміну старих дверей до установки нової можна приступити негайно. Якщо ж ви приступили до капітального ремонту двері необхідно встановлювати в останню чергу, тому що під час ремонтних робіт її зовнішній вигляд може сильно постраждати. Також на зовнішній вигляд може впливати вологість і температура приміщення. Намагайтеся виконувати установку дверей вже після необхідної технологічної просушування підлоги і стін, а також обклеювання їх шпалерами та фарбування, так як більшість представлених дверей на Російському ринку складається з шпону або МДФ щоб уникнути розбухання і затирання дверної коробки. Стандартна ширина дверного отвору складає 70-80 сантиметрів.

Добре подумайте, перш ніж звужувати їх, тому що згодом доведеться заносити нові меблі. При установці найкраще звернутися до професіонала, але якщо все ж вирішили зробити установку своїми силами необхідно пам'ятати про те, що коробку потрібно виводити за рівнем щоб уникнути перекосів при подальшій експлуатації. У разі ігнорування цього правила може виникнути ситуація коли дверна коробка з однією із сторін в при подальшій експлуатації буде висіти в повітрі. Якщо час «терпить» ідеальним варіантом перед установкою дверей дати можливість їй вистояти 5-7 днів у приміщенні. Адже багато виробників міжкімнатних дверей «закривають очі» на температурний режим зберігання поставляються виробів.

Демонтувавши старі двері і видаливши коробку необхідно очистити отвори від старої штукатурки і цементу. Нову коробку фіксують клинами, жорстко встановивши розпірку, а далі встановлюють дверне полотно, ретельно перевіривши двері на відкриття і закриття щоб уникнути її мимовільного відкриття. Пульверизатором збризкують щілини дверних прорізів для видалення надлишків пилу, а потім, переконавшись у тому, що двері встановлена ​​правильно, пенім її монтажною піною. Після висихання піни (в середньому 10-12 годин) необхідно зрізати надлишки електролобзиком або будівельним ножем. Застосовуючи фінішні цвяхи, кріпимо лиштви, видаливши капелюшки цвяхів бокорезами. Можлива установка наличників рідкими цвяхами, але цей варіант підійде, якщо лиштва виготовлений з МДФ. У такому випадку проклеюють як стіну, так і зворотний стіну лиштви щільно притиснувши поверхні, один до одного на 5 хвилин. Перевага останнього методу полягає в тому, що лицьова сторона виглядає більш естетично. Один з варіантів установки лиштви-за допомогою саморізів. У такому випадку необхідно придбати саморізи довжиною 20-25 мм і декоративні капелюшки, які кріпляться після установки саморізів на лиштви.

в Вікна і двері Переглядів: 9528 Коментарів: 2
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Іван Субота, 27 червня 2015

    Все-таки краще найняти працівників, бо можна натворити чудес:D

  • Володимир Субота, 12 грудня 2015

    Нема там нічого складного, просто бажано, щоб допомагали ще хоча-б двоє людей.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 21 жовтня 2018