Facebook

Правильний вибір підйомних воріт

З кожним днем ​​попит на будівельні металеві вироби тільки зростає. Обумовлено це переважними характеристиками даних конструкцій. Але перед придбанням слід знати які різновиди воріт бувають і в чому їх особливості.

Класифікація воріт

Виробники пропонують різні конструкції, призначені для охорони дверного отвору не тільки гаражів, а й інших будівель. Магазини, автосалони, банки, ресторани дуже часто встановлюють будівельні металеві вироби в своїх будинках. Лідируючі позиції займають такі види.

Ворота підйомно - поворотні

З назви вже зрозуміло, що такі ворота відкриваються, повертаючись навколо осі горизонтально, і піднімаються наверх. Далі полотно заїжджає всередину гаража, розташовуючись під стелею. Механізм конструкції включає в себе багато деталей, які забезпечують стабільну роботу полотну. Підйомні ворота з торсіонними пружинами надають хороший баланс і міцність всієї конструкції.

До переваг даних воріт можна сміливо віднести підвищену надійність від несанкціонованого проникнення і прекрасні теплоізоляційні властивості.

Ворота ролетні

Вважається самим бюджетним варіантом. Конструкція виготовляється із якісного пластику або металу. При відкриванні воріт ролети плавно скручуються в рулон, розміщуючись над дверима прорізу. Для захисту ролетів в складеному стані встановлюють спеціальний короб, який відмінно протистоїть різним погодним умовам. Працюють такі ворота за тим самим принципом, як і надійні захисні ролети для вікон.

Перевагою такої конструкції вважається, що полотно не вимагає наявності додаткового простору і має простий механізм.

Ворота секційні

Конструкція виготовляється з оцинкованої сталі, яка має синтетичне покриття. При відкритті ворота піднімаються вертикально, потім згинаються і заїжджають всередину приміщення, розташовуючись над стелею. Завдяки вальним і ланцюговим приводам, ворота відкриваються в автоматичному режимі.

Дана конструкція дуже популярна, так як при виготовленні враховані всі недоліки інших типів воріт. Найкращими вважають ворота від фірми Алютех, які отримали славу надійних та практичних.

Корисні рекомендації

Перед тим як придбати ворота, потрібно зробити певні виміри всередині приміщення. Так як деякі конструкції вимагають наявність вільного простору.

Для регіонів, в яких переважає холодний клімат, ворота слід вибирати з хорошими теплоізоляційними характеристиками.

в Інженерні системи Переглядів: 2364 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 20 травня 2019