Будь-який дачний будинок, приватний будинок або заміський котедж потребує встановлення водоочисної системи. У більшості випадків в якості джерела води виступає свердловина, якість води з якої викликає сумніви.

Продовжити читання
в Інженерні системи 94 0
Оцінити цей запис:
0

Секційні ворота дуже популярні, тому що вони зручні і прості у використанні. Установка автоматики дозволяє значно вдосконалити їх конструкцію. Це дає можливість управляти положенням воріт дистанційно, використовуючи переносний автономний пульт, значно економить робочий час і забезпечує постійний контроль доступу в приміщення.

Продовжити читання
в Інженерні системи 99 0
Оцінити цей запис:
0

Квартира или дом – это территория, которая обустраивается каждым человеком по своему желанию. Каждый из нас стремится сделать экономичный и практичный выбор в отношении благоустройства жилья. Такие инженерные системы, как:

Продовжити читання
в Інженерні системи 338 0
Оцінити цей запис:
0

BUDMAT ProAqua — инновационная надежная и эффективная водосточная система.

Продовжити читання
в Інженерні системи 407 0
Оцінити цей запис:
0

Каналізаційний трап - це обладнання, яке є різновидом сантехніки, вбудовується в підлогу і призначене для того, щоб зливати брудну воду в каналізацію. Дана конструкція всім знайома завдяки душовим без піддону (найчастіше зустрічається в медичних установах, квартирах). Таке рішення дозволяє втілити найрізноманітніші дизайнерські ідеї. Крім того, подібний пристрій нескладно встановити самостійно.

Продовжити читання
в Інженерні системи 584 0
Оцінити цей запис:
0

В останні роки централізований тип обігріву осель українців у порівнянні з монтажем систем автономного опалення помітно поступається позиціями. Причиною тому є зношеність і ненадійність старого обладнання, його економічна невигідність. Автономка, як називають її в народі, стала проривом завдяки наявності вагомих переваг:

Продовжити читання
в Інженерні системи 483 0
Оцінити цей запис:
0

На самому початку проектні роботи передбачають проведення ретельних вимірів якості повітря. Проект вентиляції повинен відповідати санітарним вимогам СНиП і нормам СанПіН. Окрім іншого в них визначені кратність повітрообміну і розрахункова температура повітря в різних шкільних приміщеннях.

Продовжити читання
в Інженерні системи 446 0
Оцінити цей запис:
0

Замислюючись про будівництво будинку, забудовник в першу чергу повинен мати на увазі опори і стійки, що дозволяють підкорити висоту. Сьогодні можна купити риштування та підмостки не тільки окремо стоячі, а й приставні, металевого типу і дерев'яного. Все буде крутитися навколо навантаження і висоти будинку.

Продовжити читання
в Інженерні системи 522 0
Оцінити цей запис:
0

Понятное дело, что самый выгодный и приятный для восприятия вариант освещения – солнечный свет. Но, к сожалению, естественная подсветка ограничена по времени, да и не в каждом промышленном помещении есть окна, поэтому без искусственного света на производстве не обойтись. О том, какие требования предъявляются к освещению на предприятиях, а также о видах промышленных светильников рассказали представители компании LED Factor.

Продовжити читання
в Інженерні системи 525 0
Оцінити цей запис:
0

Промислова фільтрація води, заснована на принципах дії зворотного осмосу, стає все більш популярною. Серед її переваг компактні установки, невеликі витрати часу і коштів на обслуговування, відсутність шкідливих стоків.

Продовжити читання
в Інженерні системи 368 0
Оцінити цей запис:
0

При влаштуванні будь-якого трубопроводу з поліетиленових труб постає питання, як правильно поєднати між собою елементи, щоб конструкція вийшла максимально надійно і довговічною. Для того, щоб вибрати оптимальний варіант, потрібно виходити з функціонального призначення майбутнього трубопроводу.

Продовжити читання
в Інженерні системи 2098 0
Оцінити цей запис:
0

Для улучшения плодородия земли необходимо регулярно проводить ее обработку. Для этих целей сейчас разработали много различных средств с использованием высокотехнологичного оборудования. Наиболее популярными на сегодня считаются мотоблоки и культиваторы, они доступны и просты в использовании. Они подходят для обработки почвы фрезами. Различаются мотокультиваторы от мотоблоков лишь мощностью работы. Мотоблоки более профессиональный вариант для обработки почвы, они имеют коробку передач к ним можно прицеплять тележку и перевозить не только грузы, но и людей.

Продовжити читання
в Інженерні системи 1891 0
Оцінити цей запис:
0

Промислова будівля являє собою основний елемент будь-якої структури виробництва, призначеної для складської, службової, побутової та іншої діяльності. Необхідно чітко слідувати всім технологічним вимогам, які дозволять звести якісну і надійну споруду, що забезпечує технічні та економічні показники. Будинки такого типу не тільки повинні гармоніювати з навколишнім ландшафтом, а й мати можливість розширення. Всі капітальні вкладення в підсумку повинні окупитися.

Продовжити читання
в Інженерні системи 2455 0
Оцінити цей запис:
0

Багаторівневі конструкції в сучасних складах - варіант популярний і в більшості випадків просто незамінний. Подібні стелажні конструкції застосовуються для підвищення ємності зберігання в складських приміщеннях, де операції проводяться зі штучними вантажами або коробами. Для забезпечення досить вільного пересування працівників і легкої техніки для складу, і доступу до місць зберігання, з кроком 2-3 м влаштовуються додаткові пішохідні рівні. Всі існуючі технічні рішення конструкцій мезонінних стелажів можна розділити на дві класу. Перший - автономно стоять платформи, другий - так звані мезоніни прохідного типу.

Продовжити читання
в Інженерні системи 2793 0
Оцінити цей запис:
0

Людина використовує просто неймовірна кількість систем для того, щоб організувати своє життя належним чином. Таким чином, в кожній системі використовується система оповіщення та система визначення небезпеки, адже без цього вона просто була б марною. Як правило, оповіщення встановлюється на різноманітні системи, які відстежують стан на території.

Продовжити читання
в Інженерні системи 2728 0
Оцінити цей запис:
0

Масове використання теплових насосів для опалення та кондиціонування повітря в будинку – явище відносно нове, хоча подібна концепція була розроблена ще в 19 столітті.

Продовжити читання
в Інженерні системи 2696 0
Оцінити цей запис:
0

Геліосистема це установка, яка дозволяє нагрівати воду для гарячого водопостачання та опалення. Складається установка з бака з водою, колектора і рами, на якій кріпиться колектор. Схема роботи системи дуже проста, вода прогрівається в сонячному колекторі а отримане тепло накопичується в баку акумулятора.

Продовжити читання
в Інженерні системи 3445 0
Оцінити цей запис:
0

Устройство плавного пуска представляет собой электротехническое оборудование, используемое в электродвигателях асинхронного типа. Оно позволяет на всех этапах запуска эффективно удерживать технические параметры мотора в безопасных пределах. Сюда можно отнести такие характеристики, как напряжение, ток и так далее.

Продовжити читання
в Інженерні системи 1981 0
Оцінити цей запис:
0

Термін «запірна арматура» об'єднує широкий перелік обладнання - поворотні запори і засувки, різного типу крани і клапани. Призначення їх полягає в тому, щоб в потрібний момент повністю перекрити потік, що рухається по трубопроводу. Працюють всі ці елементи в режимі «відкрити/закрити». Інша важлива функція запірної арматури - забезпечення герметичності системи. Надійні і міцні її елементи дозволяють ефективно і швидко регулювати рух потоку в системі, забезпечують безпеку співробітників, які здійснюють технічне обслуговування трубопровідних магістралей.

Продовжити читання
в Інженерні системи 2581 0
Оцінити цей запис:
0

Виды смесителей их плюсы и минусы

Смеситель – это специальное приспособление для смешивания холодной и горячей воды. Существуют разные виды этого приспособления, такие как:

  • двухвентильные;
  • однорычажные;
  • термостатические;
  • бесконтактные.
Продовжити читання
в Інженерні системи 2325 0
Оцінити цей запис:
0