При виборі мийки на кухню нас турбує дві речі: міцність виробу і гармонує з навколишньою обстановкою дизайн. Гранітна мийка в такому випадку видається найбільш вдалим рішенням — натуральний камінь є надійним довговічним матеріалом, а його нейтральний дизайн вдало компонується з будь-яким із стилів в інтер'єрі.

Продовжити читання
в Сантехніка 1716 0
Оцінити цей запис:
0

Обычно умывальник устанавливают практически в последнюю очередь. Но стремление каждого покупателя заключается в покупке наиболее выгодного и удобного варианта. Невзирая на ясность решения, с выбором определиться непросто, ведь многообразие раковин зашкаливает.

Продовжити читання
в Сантехніка 1267 0
Оцінити цей запис:
0

Внешний вид раковины, да и ванной комнаты в целом зависит от такого параметра, как тип установки. Самым популярным вариантом является раковина в ванную подвесная. Ее монтируют непосредственно к стене, используя специальные кронштейны. Такие модели выбирают лишь в том случае, когда в доме прочные стены. Ведь они должны выдержать вес всей конструкции. Если стена будет не достаточно прочной, либо крепление окажется некачественным, такая раковина в ванную попросту рухнет и разобьется.

Продовжити читання
в Сантехніка 1303 0
Оцінити цей запис:
0

Умывальник – пожалуй, самый популярный предмет сантехнического ассортимента. Выбрать подходящую чашу несложно, ведь существует тысячи разнообразных моделей.

Продовжити читання
в Сантехніка 1386 0
Оцінити цей запис:
0

Неотъемлемой составляющей любого санузла является унитаз. Если же вы решили заменить его, то следует подойти к покупке нового варианта с умом. Необходимо учесть ряд важных нюансов.

У разных производителей сантехника постоянно дополняется какими-то новшествами. Все время выходят новые модели. Коллекции сантехники насколько многовариантны, что среди всего разнообразия крайне затруднительно сделать взвешенный, правильный выбор. Практически у каждого производителя в каталоге имеется определенное количество моделей, представляющих разные ценовые сегменты. Не исключение и один из ведущих ныне брендов Colombo.

Продовжити читання
в Сантехніка 1879 0
Оцінити цей запис:
0

Торговая марка Colombo специализируется на производстве сантехнической продукции для ванной комнаты. Изделия являются универсальными, благодаря чему могут использоваться как в домашних санузлах, так и в общественных местах. Продукция производится из санитарной керамики и полимерных материалов. Выпуская элитную сантехнику, согласно всем стандартам и инновационным технологиям, компания добилась популярности во всех европейских странах мира.

Продовжити читання
в Сантехніка 1347 0
Оцінити цей запис:
0

Душові кабіни вже не один рік є повноцінною, а для багатьох людей і більш зручною альтернативою ванни.

Продовжити читання
в Сантехніка 1818 0
Оцінити цей запис:
0

При облаштуванні сантехнікою ванної кімнати, є невелика складність в тому, який же вибрати умивальник? Щоб з упевненістю зробити правильний вибір, важливо знати всі різновиди умивальників.

Продовжити читання
в Сантехніка 2258 0
Оцінити цей запис:
0

У жодній ванній неможливо обійтися без рушника: помили руки, вмилися, витерли щось або прийняли ванну, помили ноги або голову - практично всі процедури ми виробляємо кожен день, а то і по кілька разів. Брати новий рушник - занадто непрактично. Ми розраховуємо, що і наш встигне підсохнути. І, звичайно, встигне, якщо ми подбали про те, щоб купити рушникосушку.

Що таке рушникосушки? Навіщо потрібні?

Продовжити читання
в Сантехніка 1669 0
Оцінити цей запис:
0

Змішувачі для ванної стають все досконалішими. Вони не тільки відповідають за якісну подачу води, але і легко можуть стати частиною будь-якого інтер'єру. Їх вибір різноманітний, і підібрати потрібну модель самостійно стає все складніше. Але процес вибору можна спростити, якщо прислухатися до порад фахівців.

Продовжити читання
в Сантехніка 1906 0
Оцінити цей запис:
0

Перш ніж зупиниться на певній моделі, необхідно дізнатися, які саме габарити душової кабіни підходять для приміщення. Існує кілька типів обладнання, які розрізняються по конструкції і місця установки:

Продовжити читання
в Сантехніка 1905 0
Оцінити цей запис:
0

Вибір і заміна сантехніки є відповідальною справою. Адже якісне і правильно встановлене сантехнічне обладнання не тільки надає доглянутий вигляд приміщенню, а й є запорукою вашого спокою.

Продовжити читання
в Сантехніка 1828 0
Оцінити цей запис:
0

Водные процедуры - доступный способ релаксации дома, разнообразный ассортимент сантехники позволяет создать комфортные условия в ванной независимо от площади помещения. Чешская сантехника ravak завоевала признание профессиональных дизайнеров, сочетается с различными стилям интерьера.

Продовжити читання
в Сантехніка 1599 0
Оцінити цей запис:
0

Душовий піддон є найважливішою складовою більшості душових кабін. Чому більшості? Тому що саме варіант з піддоном дозволяє не приділяти занадто багато уваги підлозі ванної кімнати в плані гідроізоляції і розташовувати кабіну скрізь, де можна здійснити підведення і відведення води. Який вибрати піддон для душу, на що звернути увагу? Таке питання хвилює багатьох, адже душовий куточок може набиратися з окремих елементів, а не купуватися цілком. У деяких випадках піддон потрібен як окремий елемент без стінок. У статті ми визначимо основні критерії для вибору.

Продовжити читання
в Сантехніка 2074 0
Оцінити цей запис:
0

Душевые кабины Ravak

Ravak – популярный чешский изготовитель сантехники, высокое качество которого, невероятно радует своих потребителей. Фирма начала свое существование в 1991 году. Изначальная поддержка французского капитала, помогла сделать производство с высокими технологиями. В 1997 году производитель расширил свой ассортимент, и начал выпускать товар класса люкс. Ravak разрабатывает изделия с чудесным дизайном, который давно уже имеет свой собственный стиль, отличающейся от других. Равак делает упор на надежность. Несмотря на то, что компания достаточно молодая, по сравнению с другими, более долговечными брендами, она ничем не уступает, а наоборот, пользуется большой популярностью. Продажа сантехники, данного производителя, осуществляется во многих странах. Вся сантехника отличается высоким качеством, практичностью, надежностью, что позволяет потребителям пользоваться ею с комфортом, и долгие годы.

Продовжити читання
в Сантехніка 1639 0
Оцінити цей запис:

В даний час дуже популярним явищем стало придбання душових кабін. Кожна третя сім'я віддала перевагу саме їм, і можна авторитетно заявити, що покупка стала не марною. Кабіна для душу чудово впишеться як у більшу, так і в маленьку ванну кімнату. Площа займаного нею простору значно менше ванни. Однак, зупиняючи свій вибір на кабінці, необхідно брати до уваги не тільки величину ванної кімнати, але і людини, який стане її використовувати. Так, наприклад, найменший розмір кабінки для душу у ванну кімнату з округлою стінкою радіусом близько півметра повинен бути рівний 80 × 80 см. У ванній кімнаті середнього об'єму легко поміститься і ванна, і душова кабінка. Найбільш сприятливим варіантом будуть кутові душові кабіни. У ній ідеально поєднуються гідності ванни і кабіни для душу, займаючи при цьому незначний простір.

Продовжити читання
в Сантехніка 1850 0
Оцінити цей запис:

Після напруженого трудового дня кращим способом зняти втому є гідромасажна ванна. Існують різні моделі ванн, які можна вибрати за своїми особистими уподобаннями і гаманцю. Як не помилитися у виборі, на що загострити увагу, розповість ця стаття.

Продовжити читання
в Сантехніка 1834 0
Оцінити цей запис:
0

Массажная панельМода на сантехнику постоянно меняется и уследить за ней сложно. Ещё несколько лет назад все стремились купить душевые кабины побольше да помассивнее, а сегодня их пытаются заменить изящными и высокотехнологичными гидромассажными панелями. Стоит отметить, что это инновационное оборудование в функциональном плане просто превосходно: в наличии верхний и ручной душ, форсунки для гидромассажа и излив для наполнения ванны. Такого рода устройства относятся к оборудованию класса «люкс», а потому дополнительно оснащаются электронными интеллектуальными системами управления и многими другими функциями, включая подсветку.

Продовжити читання
в Сантехніка 1777 0
Оцінити цей запис:

Система каналізації - це комплекс інженерних пристроїв, приймачів стічних вод і трубопроводів, призначених для відведення забруднених стоків, що утворюються від господарсько-побутової діяльності людей.

Продовжити читання
в Сантехніка 1725 0
Оцінити цей запис:

У ванній кімнаті умивальник, душова, унітаз, умивальник і меблі повинні поєднуватися між собою. Комфорт і зручність - головні умови при виборі санітарно-гігієнічних виробів. Купувати треба все одночасно, враховуючи властивості і матеріал, з якого вони виготовлені.

Продовжити читання
в Сантехніка 2112 0
Оцінити цей запис:
0