Facebook

профиль окна артекУже длительный период времени мы устанавливаем в своих домах совершенные пластиковые окна, отдавая им предпочтение за необъятный набор достоинств. Но мало кто знает, что окно ПВХ – не просто рама со стеклом, а сложный механизм, работу которому обеспечивают множество различных компонентов. Один из них, который определяет качественные и эксплуатационные показатели, это профиль.

Продовжити читання
в Вікна і двері 5 0
Оцінити цей запис:
0

Фасады офисных зданий, остекленных алюминием, витрины и декоративные конструкции – уже давно привычны для жителей больших городов Украины. Более всего они ассоциируются с техническим прогрессом, скоростью современной жизни, и отточенным футуристическим минимализмом. Теперь алюминиевые окна все активнее осваивают рынок жилого и частного строительства, где необходимы уют, покой и индивидуальность.

Продовжити читання
в Вікна і двері 11 0
Оцінити цей запис:
0

Кожна людина одного разу замислювався про ремонт. Якщо ви ставите питанням про те, які міжкімнатні двері вибрати, можливо, варто задуматися про виробах з прихованим коробом. Визначитися з вибором потрібно заздалегідь, т. К. Приховані моделі мають на увазі монтаж ще до остаточної обробки стін (потрібно підготувати їх до установки).

Продовжити читання
в Вікна і двері 79 0
Оцінити цей запис:
0

Популярный производитель входных дверей Зимен предлагает сотрудничество дилерам и оптовикам. Компания с пониманием и ответственностью относится к потребностям каждого клиента, подготовила для партнеров выгодные цены, широкий ассортимент, гибкую систему скидок. Все заказы выполняются в соответствии с установленными сроками, быстро и качественно.

Продовжити читання
в Вікна і двері 37 0
Оцінити цей запис:
0

Віконні конструкції є важливою складовою будь-якої будівлі, тому вони повинні володіти гідною якістю і певним набором функцій. Сучасні металопластикові вікна - це високотехнологічні системи, які відрізняються широкою функціональністю і бездоганними технічними і експлуатаційними властивостями. Не дарма ось уже який рік їх популярність тримається на стабільно високому рівні.

Продовжити читання
в Вікна і двері 44 0
Оцінити цей запис:
0

Оконные конструкции из пластика давно уже перестали быть новинкой для обычных обывателей, Сегодня их можно увидеть практически в каждом доме или квартире.

Продовжити читання
в Вікна і двері 71 0
Оцінити цей запис:
0

Купуючи нові міжкімнатні двері, ми в першу чергу звертаємо увагу на два фактори - ціну і дизайн, проте рідко цікавимося технічними характеристиками, матеріалом, який використовується, репутацією виробника та іншими важливими деталями. Забуваємо про те, що основна роль міжкімнатних дверей - це не тільки оформлення домашнього інтер’єру та створення затишку, а ще й у забезпеченні звуко- і теплоізоляції, зонуванні простору, захисту, тощо. Тому до вибору дверей потрібно підходити дуже відповідально.

Продовжити читання
в Вікна і двері 59 0
Оцінити цей запис:
0

Когда мы думаем о новой кухне, часто мы представляем кухонный гарнитур, щедрую планировку, открытую для большого смежного жилого пространства. Дизайн «Большой комнаты» революционизировал кухни в двадцатом веке, изменил наш животный образ жизни и дом. Но возможно сначала стоит поговорить с вашим дизайнером, когда встанет вопрос переделки кухни в другое помещение.

Продовжити читання
в Вікна і двері 84 0
Оцінити цей запис:
0

Все що стосується дітей, їх здоров'я, способу життя і оточення, викликає найбільші сумніви у батьків. Тож не дивно, адже дітям хочеться дати все найкраще і створити найбільш сприятливі умови для зростання і розвитку.

Продовжити читання
в Вікна і двері 95 0
Оцінити цей запис:
0

Далеко не всем производителям удалось стать лидером продаж межкомнатных дверей в столь короткие сроки, как это сделала фабрика Терминус.

Продовжити читання
в Вікна і двері 202 0
Оцінити цей запис:
0

В даний час ринок дверей містить масу пропозицій, однак придбати виріб дійсно якісне не так просто. Щоб допомогти в цьому питанні, далі ми хочемо розповісти вам, як вибрати вхідні двері в квартиру або будинок.

Продовжити читання
в Вікна і двері 220 0
Оцінити цей запис:
0

Будинок повинен бути фортецею! Бажання знайти притулок, щоб не дістав ні хижак, ні ворог, ні розгулялася стихія закладено дуже глибоко в нашій підсвідомості. Невідомо коли, але людина знайшла спосіб убезпечити своє житло - поставити надійні двері. Йшли століття, валун, що закриває вхід до печери, змінили дерев'яні ворота. Згодом їх витіснили більш міцні ковані зразки. Сучасні вхідні двері настільки надійні, що дадуть фору будь-якому зі своїх попередників. Але людина не була б людиною, якби не хотів зробити свою фортецю не тільки безпечною, але і красивою. Вхідні двері створює перше враження про господарів будинку, тому нехтувати її оформленням не варто.

Продовжити читання
в Вікна і двері 208 0
Оцінити цей запис:
0

Комплект сервис

Покупая новые окна или двери, вы должны уделить максимум внимания не только выбору самого полотна, но и качеству комплектующих. Именно от них зависит, как будет вести себя вся конструкция и прослужит ли она вам долгое время. Фурнитура делает ее многофункциональной и обеспечивает эффективное использование. Например, у вас не получится удобно пользоваться дверьми, если у них заклинивает замок или не работает ручка. То же самое касается окон, в которых плохие уплотнители и некачественные петли, такие уплотнители не смогут полноценно сохранять тепло в помещении и не пропускать в него с улицы пыль, влагу и шум, а плохие петли приведут к перекосу конструкции и невозможности ее плотного закрытия.

Продовжити читання
в Вікна і двері 137 0
Оцінити цей запис:
0

Традиційно для будівництва і внутрішнього оформлення приватних саун і лазень використовується деревина. Втім, багато власників парних віддають перевагу іншим, не менш ефективним і безпечним матеріалами, наприклад склу.

Продовжити читання
в Вікна і двері 238 0
Оцінити цей запис:
0

Если вы интересуетесь ремонтом, то наверняка слышали о конструкции дверей, которую принято назвать «потайной». Это ‑ достаточно современное решение, которое появилось на рынке всего лишь несколько лет назад и уже успело завоевать немалую популярность у любителей нестандартного дизайна помещений. Дверная конструкция скрытого типа неспроста получила свое название: благодаря некоторым особенностям, она практически сливается с интерьером помещения, создавая гармоничную картину без лишних деталей. Существуют тайные двери, у которых незаметна даже ручка, что является, пожалуй, наиболее креативным решением.

Продовжити читання
в Вікна і двері 200 0
Оцінити цей запис:
0

Входные двери от компании DOOR SERVICE – главный элемент безопасности вашего дома, квартиры или офиса. Мы занимается изготовлением дверей для заказчиков по всей Украине и используем профессиональное оборудование, что позволяет давать гарантию на собственную продукцию. Надежность зависит не только от оборудования, но также от качества материала и уровня сборки. Как заказать бронированные двери, чем они отличаются от обычных, и на что обратить внимание при выборе?

Продовжити читання
в Вікна і двері 222 0
Оцінити цей запис:
0

Надежная входная дверь... О такой мечтает каждый разумный и бережливый домовладелец, который старается создать максимально комфортные для проживания в собственном доме или квартире условия. Важным фактором подбора является выбор материала будущей двери, из которой состоит входная группа. Именно поэтому совершая выбор в пользу той или иной модели стоит внимательно ознакомиться с техническими характеристиками и остановить свое внимание на виде материала.

Продовжити читання
в Вікна і двері 269 0
Оцінити цей запис:
0

Облаштовуючи інтер'єр квартири або будинку, багато людей стикаються з питанням, як вибрати міжкімнатні двері, адже крім своєї практичності і функціональності вони несуть затишок і естетику в будинок. Щоб грамотно вирішити це питання і бути задоволеним якістю та зовнішнім виглядом обраних міжкімнатних дверей довгий час, необхідно мати певні навички. Наша стаття допоможе зробити правильний вибір в залежності від матеріалу виробу, розміру, виду, виробника і дизайну міжкімнатних дверей.

Продовжити читання
в Вікна і двері 286 0
Оцінити цей запис:
0

Завдяки величезному досвіду роботи в плані реалізації дверей вхідного та міжкімнатного типу, компанія “Центр Дверей” може гарантувати високу якість за доступний бюджет. На сьогоднішній день жоден ремонт чи будівництво не обходиться без встановлення подібних конструкцій. Відмічається, що те, наскільки якісними будуть двері, залежить від тривалості їх експлуатації. Саме тому, слід обирати лише надійних постачальників, щоб не помилитися і отримати бажаний результат. На даному сайті клієнт зможе знайти необхідну йому конструкцію, не виходячи з дому. Тепер вам не обов’язково гаяти багато часу, щоб знайти потрібний варіант. Компанія пропонує надійні та високоякісні вироби, які допоможуть вам почуватися комфортно протягом довгих років.

Продовжити читання
в Вікна і двері 180 0
Оцінити цей запис:
0

Поживши трохи в новокупленной квартирі може виникнути потреба в установці других дверей. Причиною буває підвищений шум від сусідів або холодний під'їзд. Встановлюють таку конструкцію і при ремонті в приміщенні, щоб прикрасити вхід, коли основна стулка ще в доброму стані і не потребує заміни. Щоб розібратися які другі двері поставити, потрібно запам'ятати основні вимоги, що пред'являються до таких конструкцій, і розглянути конкретні приклади характеристик, що задовольняють ці норми.

Продовжити читання
в Вікна і двері 494 0
Оцінити цей запис:
0