Если Вы задаете себе вопрос - как правильно штукатурить стену, значит пришло время ремонта и отделочных работ и в ваш дом. Ведь все мы с Вами перфекционисты и желание ровных стен, прямых углов - это основа вокруг которой строиться весь смысл ремонта.

Продовжити читання
в Облицювання 8 0
Оцінити цей запис:
0

Керамічна плитка - найпопулярніший оздоблювальний матеріал для ванної кімнати та кухні.

Продовжити читання
в Облицювання 76 0
Оцінити цей запис:

Щоб на довгий час зберегти зовнішній вигляд фасаду, потрібно його регулярно обслуговувати і ремонтувати. Для таких робіт потрібна компанія з реставрації будівель, в якій працюють професійні фахівці. Тільки при залученні професіоналів можна добитися відмінних результатів.

Продовжити читання
в Облицювання 73 0
Оцінити цей запис:
0

Оштукатурювання віконних і дверних укосів робиться в більшості випадків за допомогою штукатурки з гіпсу. Цей варіант набагато довший і брудний, так як частина суміші гіпсу неминуче виявиться на стінах, підлозі та на людину. По мимо цього, варто також взяти до уваги, що розчин з гіпсу набирає надійність в середньому протягом місяця, а саме це стосується тих випадків, коли товщина шару штукатурки перевершує більше трьох сантиметрів.

Продовжити читання
в Облицювання 39 0
Оцінити цей запис:
0

Приватний будинок - це прекрасна можливість реалізувати вашу заповітну мрію про затишний куточок в потоці життєвої суєти. Кожен елемент на шляху втілення задуманого буде наближати до бажаного результату. У цій статті ми пропонуємо варіанти оформлення фасаду будинку: від найвишуканіших і сучасних тенденцій дизайнерської моди до найменших деталей їх практичного використання.

Продовжити читання
в Облицювання 55 0
Оцінити цей запис:
0

Ламинат 33 классаУ ламината 33 класса есть несколько технических особенностей. Мы уверены, что Вам будет полезно узнать о них перед тем, как покупать напольное покрытие этого класса износоустойчивости.

Продовжити читання
в Облицювання 69 0
Оцінити цей запис:
0

Початок будь-якого бізнесу - формування проекту, де враховані всі аспекти діяльності. При відкритті закладу харчування важливо продумати не тільки формат обслуговування, кухню і меню, а й особливості оснащення приміщень.

Продовжити читання
в Облицювання 156 0
Оцінити цей запис:
0

Для того, щоб вибрати фарбу для стін, спочатку слід визначитися з кольором. Відтінки жовтого і помаранчевого відмінно підійдуть для кухні та їдальні, вони сприяють посиленню апетиту на психологічному рівні. Фіолетові відтінки асоціюються з святковістю, доречні у вітальні. Для спальні цілком підійдуть пастельні тони (світлі) будь-яких кольорів, що створить атмосферу, що сприяє релаксації. У кабінеті краще використовувати зелені кольори, вони знижують стрес, саме тому зелений колір використовується в лікарнях. Намагайтеся не вибирати дуже темні тони, вони візуально звужують простір приміщення.

Продовжити читання
в Облицювання 271 0
Оцінити цей запис:

Натяжні стелі – це фінальна крапка у ремонті приміщення. Між тим, як і будь-який інший варіант оздоблення стелі.

Продовжити читання
в Облицювання 154 0
Оцінити цей запис:
0

Кто не мечтает об уютной, расслабляющей домашней атмосфере, особенно после тяжелого рабочего дня? Создать такую сегодня не составляет большого труда. Рынок интерьерных предметов настолько широк и многогранен, что подобрать подходящие изделия по душе сможет каждый желающий.

Продовжити читання
в Облицювання 110 0
Оцінити цей запис:
0

Сьогодні фотошпалери використовуються досить широко, причому це не обов'язково тільки скромні приміщення, де хоча б як-то хочеться виконати цікавий ремонт, зробити простір гармонійним, відмінним від багатьох інших. Сьогодні багато власників дорогих квартири, престижних офісів намагаються купити фотошпалери «Нью-Йорк», щоб створити цікаву дизайнерську обстановку в офісі.

Продовжити читання
в Облицювання 106 0
Оцінити цей запис:
0

Сегодня технологии косметического ремонта изменились кардинально. Теперь обои можно приклеивать не только на стену для декоративной отделки, но и на потолок. Естественно, потолочное покрытие нужно отклеивать высококачественными материалами, например, виниловыми обоями, которые можно мыть. Такая отделка:

Продовжити читання
в Облицювання 123 0
Оцінити цей запис:
0

Вирішивши облицювати ванну плиткою, ви прийняли вірне і правильне рішення. Керамічна плитка - це не тільки екологічно чистий матеріал, який має прекрасну довговічність, вона також проста в укладанні, чищенні і має найрізноманітнішу кольорову палітру.

Продовжити читання
в Облицювання 248 0
Оцінити цей запис:
0

Натяжна стеля, відгуки про яку свідчать про наявність як достоїнств, так і недоліків, поки ще поступається за популярністю підвісним стелям. Однак сьогодні багато дизайнерів вважають за краще використовувати саме цей варіант обробки. Спробуємо розібратися, які переваги отримають господарі кімнати з натяжною стелею, і чого слід побоюватися при його експлуатації.

Продовжити читання
в Облицювання 110 0
Оцінити цей запис:
0

Перше, на що варто звернути увагу при виборі ламінату - це його зовнішній вигляд, дизайн, колір і фактура. Якщо ламінат Вам не сподобався на вигляд, Вам буде вже не важливо якого він класу 32 або 33, яка у нього стираність, і чи є у нього фаски.
Коли Ви визначилися з дизайном, зверніть увагу на його клас, той показник, який говорить про можливість застосування цього конкретного ламінату в ваших конкретних умовах. Для домашнього використання підходять всі ламінати, представлені в мережі магазинів.

Продовжити читання
в Облицювання 291 0
Оцінити цей запис:
0

На сьогоднішній день ще не придумано оздоблювального матеріалу, який зміг би потіснити з лідируючих позицій керамічну плитку. За рахунок таких переваг як невисока вартість, універсальність, придатність для облицювання як зовнішніх, так і внутрішніх поверхонь, легкості в догляді і довговічності розглянутий матеріал залишиться на вершині олімпу ще дуже довгий час. У кераміки не тільки багато переваг перед іншими матеріалами для обробки, але і типів, торгових марок, країн виробництва і багатьох інших нюансів теж не перелічити. І як не загубитися в цьому розмаїтті розповість ця стаття.

Продовжити читання
в Облицювання 155 0
Оцінити цей запис:
0

Як вибрати паркет? Мабуть, паркет це найкраще рішення для обробки підлоги, яке є на сьогоднішній день. У всякому разі, так вважає більшість, оскільки попит на паркет різного виду існує великий.

Продовжити читання
в Облицювання 296 0
Оцінити цей запис:
0

Вироби з мармуру цінувалися ще за часів Стародавньої Греції: його використовували при обробці храмів, будівель, будинків, купалень; мармурова мозаїка була незмінним атрибутом кожного будинку. Також з мармуру створювали статуї великих полководців, державних діячів, філософів. Чудові технічні і естетичні якості цього матеріалу стали приводом використовувати його для обробки і в сучасний час.

Продовжити читання
в Облицювання 238 0
Оцінити цей запис:
0

Бетонная лестница часто встречается в загородных домах и многоуровневых квартирах. Отделка бетонной лестницы деревом используется для того, чтобы эта капитальная конструкция стала более эстетичной, функциональной, безопасной, оригинальной и удобной в эксплуатации.

Продовжити читання
в Облицювання 219 0
Оцінити цей запис:
0

Внешне данная технология выглядит весьма привлекательно и как покажется на первый взгляд – очень просто. Отделка сайдингом имеет свои, скрытые нюансы, несоблюдение которых в конечном итоге приведёт к значимой потере в эстетике или что ещё хуже – дефектам конструкции. Чтобы осуществление данной технологии имело желаемый результат, следует придерживаться регламентированного порядка поэтапного выполнения всех работ.

Продовжити читання
в Облицювання 321 0
Оцінити цей запис:
0