Болгарки офіційно називаються кутовими шліфувальними машинами. З їх допомогою значно спрощується різання і зачищення металу. За рахунок наявності у таких машин невеликої ваги їх нерідко застосовують для виїзної діяльності.
Продовжити читання
в Інструмент 295 0
Оцінити цей запис:
0
 
Його затребуваність не викликає сумнівів, адже завдяки бензорізу можна здійснити розрізання багатьох твердих матеріалів, таких як: асфальт, камінь, бетон, метал та інші. А значить, це дуже потужний інструмент, який працює за допомогою спеціального металевого диска з алмазним напиленням.
Продовжити читання
в Інструмент 431 0
Оцінити цей запис:
0

Даже самые дорогие и надежные автомобили со временем выходят из строя, и иногда это происходит в самых неожиданных ситуациях. Владельцу транспортного средства всегда следует иметь при себе набор инструментов, тогда у него будет возможность самостоятельно устранить поломку.

Продовжити читання
в Інструмент 885 0
Оцінити цей запис:
0
Незважаючи на появу сучасних і функціональних опалювальних приладів, в деяких будинках як і раніше використовуються дров'яні печі. Однак добувати паливо для них досить довго і виснажливо. Тому для полегшення та автоматизації процесу заготівлі палива використовується спеціальний пристрій - дровокол. Принцип роботи пристрою практично нічим не відрізняється від процесу заготівлі дров вручну, тільки замість сокири використовується металевий колун, а замість людських зусиль - спеціальний механізм.
Продовжити читання
в Інструмент 462 0
Оцінити цей запис:
0

Кожен автомобіліст рано чи пізно потрапляє в ситуацію, коли йому необхідний власний автоінструмент. Чудово, якщо такий комплект завжди під рукою і вам не доводиться позичати його у сусідів чи звертатися до автосервісу.

Продовжити читання
в Інструмент 628 0
Оцінити цей запис:
0
 
Якщо виникла необхідність або бажання поміняти деталі автомобіля, набуваючи при цьому нові запчастини, хочеться відразу встановити якісні варіанти. З ними й машина працює краще, і черговий ремонт робити не доведеться ще довго. Але як такі запчастини вибрати?
Продовжити читання
в Інструмент 445 0
Оцінити цей запис:
0
 
Безповітряне фарбування, на думку фахівців малярного ремесла, є найкращим методом швидкої колірної обробки великих за площею стін і стель.
Продовжити читання
в Інструмент 467 0
Оцінити цей запис:
0
 
Якщо ви підшукуєте фрезерний верстат з ЧПК для робіт по дереву, то відразу ж зіткнетеся з поширеною проблемою: вибір цього обладнання на ринку широкий, без досвіду і консультацій з фахівцями можна легко придбати варіант, який при всіх своїх перевагах саме вам не підійде.
Продовжити читання
в Інструмент 757 0
Оцінити цей запис:
0

Promotion

Продовжити читання
в Інструмент 444 0
Оцінити цей запис:
0
 
 
Дриль - мабуть, найпотрібніший інструмент для дому. Без нього не закріпиш карниз, не збереш шафу, не повісиш книжкову полицю. Сучасні моделі відрізняються типом живлення, функціями та можливостями. У цій статті ми розповімо, на які характеристики звертати увагу і як вибрати дриль для дому.
Продовжити читання
в Інструмент 468 0
Оцінити цей запис:
0

В быту нередко возникает необходимость срочного косметического ремонта, благоустройства прилегающей территории. Для этого вам потребуется надежный и многофункциональный электроинструмент. Ведущие мировые производители выпускают модели для профессионального и бытового применения. Окончательный выбор зависит от потребностей, частоты пользования. Купить такие товары можно в интернет-магазине. Выбирайте надежные торговые точки, которые сотрудничают с производителями напрямую, предлагают только качественную продукцию по приемлемым ценам.

Продовжити читання
в Інструмент 681 0
Оцінити цей запис:
0

 

Болгарка, мабуть, найпопулярніший інструмент в домашніх майстернях. Його можливості просто величезні, і, щоб використовувати даний інструмент по максимуму, важливо знати, які диски на нього встановлюються, для чого вони призначені і як з цим всім працювати.

Продовжити читання
в Інструмент 608 0
Оцінити цей запис:
0

Бензопила, або мотопила - ручна ланцюгова пила, забезпечена двигуном внутрішнього згоряння. Бензопила приводиться в дію двотактним бензиновим двигуном внутрішнього згоряння, сполученим через систему передачі (муфту зчеплення, і іноді редуктор), з ланцюгом. Запуск двигуна - ручним шнуровим стартером. Запалювання - електронне, ротор магнето, як правило суміщений з маховиком, і крильчаткою вентилятора охолодження. Карбюратор - мембранного типу, що в поєднанні з відповідною системою забору палива, з бачка, дає можливість двигуну нормально працювати, в будь-якому положенні.

Продовжити читання
в Інструмент 530 0
Оцінити цей запис:
0

CRM

CRM - програмне забезпечення, за допомогою якого компанія веде внутрішні робочі процеси, комунікації, а також контролює взаємодію з клієнтами. Правильне впровадження CRM систем дозволяє поліпшити бізнес-процеси, показники продажів і якість підтримки клієнтів. Це відбувається за рахунок інтеграції всіх робочих інструментів в єдину систему, а також збору всієї інформації про клієнтів та історії їхніх стосунків з компанією в загальну базу даних, надійну і доступну для всіх співробітників.

Продовжити читання
в Інструмент 894 0
Оцінити цей запис:
0

Если необходимо вкрутить или выкрутить винт, шуруп, саморезы, аккуратно ввинтить дюобели, понадобится шуруповерт. Инструмент для закручивания болтов бывает трех видов: сетевой, пневматический и аккумуляторный. Электрические шуруповерты считаются самыми удобными, но у них есть один недостаток — привязка к месту выполнения задачи. Аккумуляторные же являются мобильными, их можно брать с собой на площадки, к которым не проведено электричество. Пневматические модели встречаются достаточно редко, работают благодаря подключению к компрессору.

Продовжити читання
в Інструмент 7151 0
Оцінити цей запис:

Калькулятор

Інженерні (англ. Scientific, зрідка вживається українська калька «науковий калькулятор»): призначені для наукових та інженерних розрахунків різного ступеня складності. Орієнтовані на науковців, інженерів, студентів технічних спеціальностей і старших школярів.

Продовжити читання
в Інструмент 937 0
Оцінити цей запис:
0

Спецтехніка

На даний момент, коли сучасне будівництво розвивається досить стрімко, кожна будівельна компанія намагається знайти для себе найбільш вигідну і привабливу пропозицію. Як правило, у будівельних «гігантів», які давно зарекомендували себе як надійних і якісних виконавців і мають власну базу постійних клієнтів, є власний автопарк, і їм немає необхідності шукати підходящі варіанти техніки.

Продовжити читання
в Інструмент 1309 0
Оцінити цей запис:

Турбощітка

Спочатку в комплекті з побутовим електроприладом йде стандартний набір насадок. Найчастіше при прибиранні квартири використовують тільки одну основну робочу щітку. Головним її недоліком є ​​слабка функціональність. Якщо в будинку живуть тварини або затіяний ремонт, потрібна турбощітка для пилососа, що дозволяє ефективно прибирати сміття на складних поверхнях.

Продовжити читання
в Інструмент 1439 0
Оцінити цей запис:
0

Жодні будівельні, а також ремонтні роботи не обходяться без використання різних інструментів. Такий інструмент, як перфоратор, не є в цьому винятком. Адже цей потужний інструмент здатний просвердлити будь-які отвори, навіть легко впоратися з залізобетоном. Перфоратор призначений для свердління, бурління, штроблення різних будівельних матеріалів.

Продовжити читання
в Інструмент 527 0
Оцінити цей запис:

Використання добротного, якісного і зручного у використанні інструменту істотно спрощує вирішення поставлених завдань. Будівельна сфера не виняток, адже від того наскільки правильно буде підібрана оснащення залежить не тільки кінцевий результат, але і трудомісткість всього процесу.

Продовжити читання
в Інструмент 1040 0
Оцінити цей запис:
0