Facebook

Ліпнина

Ліпний декор особливо доречний в загальносімейних кімнатах, так як під цей простір віддають найбільші площі. Ліпнина в інтер'єрі в вітальні підкреслить статусність господаря, достаток, вірність традиційним сімейним цінностям.

Продовжити читання
в Будівельні матеріали 816 0
Оцінити цей запис:
0

Покрівля

Покрівля - це верхній шар даху, який захищає будинок від опадів. Термін її служби без капітального ремонту - від 40 до 70 років, в залежності від матеріалу.

Продовжити читання
в Будівельні матеріали 798 0
Оцінити цей запис:
0

Приватизація ЗД

В Україні поки що заборонено продаж землі, про те, що буде в майбутньому - можна тільки здогадуватися. У наші дні спостерігається приватизація земельних ділянок в Україні. Сьогодні кожен громадянин країни має право на безкоштовну приватизацію земельних ділянок певної спрямованості.

Продовжити читання
в Сад і дача 853 0
Оцінити цей запис:

Твердопаливний котел

Твердопаливні котли можуть працювати на різних видах палива - дровах, пеллетах (спеціальних гранулах), вугіллі або торфі або використовувати для отримання тепла відразу кілька видів палива. Твердопаливні котли можна умовно розділити на дві групи - класичні твердопаливні котли і котли тривалого горіння.

Продовжити читання
в Обладнання 788 0
Оцінити цей запис:

Декінг з ДПК

Продукція з ДПК - деревно-полімерного композиту представлена ​​сьогодні на ринку настільки широким асортиментом, що ставить перед покупцями серйозну проблему вибору. Які ж показники технічних властивостей виробів з ДПК визначають найбільшою мірою їх споживчі якості?

Продовжити читання
в Будівельні матеріали 839 0
Оцінити цей запис:
0

Стільниця з каменю

Великий вибір
Якщо корпуси шаф і столиків або кухонні фасади можна виготовити з таких матеріалів як натуральне дерево, МДФ, ДСП, то для виробництва кухонної стільниці потрібно більш міцний і стійкий матеріал.

Продовжити читання
в Меблі 849 0
Оцінити цей запис:
0

Сталеві труби

Сучасні виробники різних видів металопрокату представляють вдосконалені водогазопровідні труби, виготовлені зі спеціальної сталі. Такі вироби виготовляються на заводах відповідно до нормативів, передбачених ГОСТом 3262-75. Подібні конструкції володіють прекрасними технічними і експлуатаційними характеристиками.

Продовжити читання
в Будівельні матеріали 724 0
Оцінити цей запис:
0

Типи кондиціонерів

Прогрес не стоїть на місці, тому модельний ряд кондиціонерів більше не обмежений настінними варіантами, асортимент постійно розширюється і з'являються нові види спліт-систем, заточені під різні вимоги покупців. Наша стаття доступно пояснить, які існують типи сучасних спліт-систем і які з них найкраще підійдуть для будинку і квартири.

Продовжити читання
в Все для дому 878 0
Оцінити цей запис:
0

Помилки в плануванні кухні

У дизайні інтер'єру кухні були розроблені певні принципи, що забезпечують її функціональність і ергономіку. Найчастіше при проектуванні кухонного простору виявляється багато помилок.

Продовжити читання
в Меблі 1185 0
Оцінити цей запис:
0

Протипожежні двері

Вогонь - це одна з найнебезпечніших природних стихій. Він здатний знищити все на своєму шляху. Протипожежні двері затримають полум'я на певний час. Такі конструкції виготовлені з вогнетривких матеріалів.

Продовжити читання
в Меблі 710 0
Оцінити цей запис:

Гідроізоляція бетону

Йде літо, а з ним і пік будівельного сезону, а це значить, що перед приватним і професійним будівельником постане питання вибору гідроізоляції. У разі будівництва або ремонту бетонної заглибленої конструкції - ефективність гідроізоляційних питання ключове.

Продовжити читання
в Будівельні матеріали 650 0
Оцінити цей запис:
0

Осмос

Про осмос і зворотний осмос багато напевно чули, коли стикалися з проблемою очищення води будинки або на підприємстві, але далеко не всі мають уявлення що це, і яке відношення ці поняття мають до фільтрації.

Продовжити читання
в Все для дому 845 0
Оцінити цей запис:
0

Дорожне огородження

Дорожні огородження являють собою надійні і міцні установки, які необхідні для забезпечення безпечного пересування транспортних засобів і пішоходів. Такі конструкції є частиною дорожньої інфраструктури, які зменшують ймовірність виникнення аварійної ситуації і знижують наслідки в разі дорожньо-транспортної пригоди.

Продовжити читання
в Інженерні системи 859 0
Оцінити цей запис:
0

Зарядка ноутбука через ЮСБ

Кілька років тому на це питання можна було відповісти однозначно. Така можливість не передбачена специфікаціями протоколу. У 2015 році ситуація змінилася.

Продовжити читання
в Все для дому 911 0
Оцінити цей запис:
0

Просочування

Навіщо обробляти деревину
Деревина - природний матеріал, який потребує захисної обробки від зовнішніх негативних впливів. Дерев'яна будівля, будь то будинок або лазня, повинні бути оброблені захисними складами. Тоді дерев'яна будівля прослужить вам довгий час, не приносячи жодних неприємних «сюрпризів». Захисні склади повинні бути нанесені як зовні, так і зсередини.

Продовжити читання
в Будівельні матеріали 973 0
Оцінити цей запис:

Сонячні колектори

Ніхто не відмовиться від гарячої води за ціною холодної. Сьогодні це реально, завдяки винаходу сонячних колекторів. Перевага їх застосування полягає в тому, що така система починає окупатися з першого дня установки, оскільки сонячна енергія абсолютно безкоштовна і її використання не обкладається податком.

Продовжити читання
в Електрика 299 0
Оцінити цей запис:

Кондиціонери

Системи кондиціонування з розкоші поступово перетворюються в необхідність. Розцінки, які знизилися за останній час, зробили ці товари значно привабливішими, що закономірно вилилося в значне збільшення попиту. Той, хто вирішив придбати дані прилади на місцевому ринку, буде приємно здивований тим величезним вибором, який має місце в даний момент. Причому деякі бренди на даний момент стали особливо затребуваними.

Продовжити читання
в Все для дому 210 0
Оцінити цей запис:
0

Комплексний ремонт будь-якого будинку є оздоблювальні роботи із заміною конструктивних компонентів і інженерного устаткування поряд з модернізацією всіх перерахованих елементів. Даний процес охоплює всю будівлю в цілому і окремі блоки, де проводиться відшкодування фізичного і функціонального зносу.

Продовжити читання
в Все для дому 616 0
Оцінити цей запис:
0

CRM

CRM - програмне забезпечення, за допомогою якого компанія веде внутрішні робочі процеси, комунікації, а також контролює взаємодію з клієнтами. Правильне впровадження CRM систем дозволяє поліпшити бізнес-процеси, показники продажів і якість підтримки клієнтів. Це відбувається за рахунок інтеграції всіх робочих інструментів в єдину систему, а також збору всієї інформації про клієнтів та історії їхніх стосунків з компанією в загальну базу даних, надійну і доступну для всіх співробітників.

Продовжити читання
в Інструмент 273 0
Оцінити цей запис:
0

Вибір дивана - відповідальний етап меблювання. Необхідно врахувати масу нюансів, щоб придбати правильну модель на довгі роки. Особливо важливо підбирати диван відповідно кімнаті, в якій він буде розташовуватися, а не навпаки. Поговоримо про варіанти диванів для кімнат різного призначення і особливості їх вибору.

Продовжити читання
в Меблі 416 0
Оцінити цей запис:
0