У французькій мові слово «комод» означає «зручний». Дійсно, стильний якісний виріб в повній мірі відповідає перекладу. Для будь-якої вітальні на ринку України знайдеться гарний комод з оптимальними габаритами, місткістю й функціональністю. Він може бути схожий на звичайну тумбу з ящиками, або, навпаки, привертати увагу своїми скляними фасадами, або виступати частиною модульної системи.

 

Великий асортимент цих меблів представлений на https://www.dybok.com.ua/ua/product/catalog/16, придбати комод в «Дубок» – значить зробити вибір на користь якості. Ця компанія реалізує виключно сертифіковану продукцію від перевірених виробників, які надають гарантію на вироби. Купувати в інтернет-магазині «Дубок» вигідно, адже в більшості випадків доставка безкоштовна, що дозволяє суттєво заощадити.

Особливості сучасного комода для вітальні

Сучасні позиції виконують одразу кілька функцій:

Якщо ви шукаєте класичний варіант, радимо розглянути модель з шухлядками або шафу-вітрину зі скляними дверцями. Прозорі фасади дозволяють побачити красиві декоративні елементи або посуд, який розміщено на полицях. Вітрини є прикрасою вітальні, вимагають до себе багато уваги. Без постійного прибирання виглядають неохайно.

Важливо: не плутайте комод із буфетом. В останньому зберігають різні харчові продукти, випічку і солодощі. Буфет може містити як закриті, так і відкриті секції, прикрашені скляними дверцятами. Сучасні моделі можуть бути обладнані холодильною камерою, що дозволяє зберігати в них різні продукти. Придбати їх в меблевому магазині неможливо, треба робити індивідуальне замовлення в спеціалізованій компанії. Це рішення підійде тільки для кімнат з класичним інтер’єром.

Як не помилитися?

Порада: щоб комод не розчарував, орієнтуйтеся на стиль та площу вітальні, дивіться на габарити виробу та кількість секцій. Перш за все визначте, за яку суму готові придбати меблі. При необмеженому бюджеті радимо замовити виріб з натурального дерева. Він виглядає солідно, не втрачає привабливості з часом, а його конструкція не перешкоджає циркуляції повітря.

Є якісь сумніви при виборі відповідної моделі, радимо наступне:

  1. Розглядайте моделі тільки відомого, перевіреного виробника. Пам'ятайте про те, що лише сертифіковані комоди заслуговують вашої уваги.
  2. Переконайтеся в екологічності матеріалу та наявності гарантії.
  3. Вибирайте красивий комод, який відповідає стилю вітальні.
  4. Оцініть функціональність та місткість.

Меблі мають бути не тільки гарними, а ще й зручними та безпечними.