Facebook

Будуємо паркан: плюси бетонних конструкцій

Якщо потрібно швидко облаштувати надійний і довговічний паркан, який приховає територію від сторонніх очей, оптимальним варіантом може стати огородження із залізобетонних (ЗБВ) плит. Таку продукцію представляє компанія Конкрейт Груп, що забезпечує поставки по всій території України.

 

Про монтаж

Спосіб монтажу залежить від типу огороджувальних панелей. Паркан збирається з окремих секцій (плит), які встановлюються:

a) в пази спеціальних опор;

b) в так звані бетонні стакани.

В асортименті Укфрівелл можна вибрати секції на ніжках - під стакани, і складальні плити - під стовпчики. З огляду на велику вагу ЗБВ плит їх установка здійснюється за допомогою вантажопідйомної спецтехніки (автокрана, маніпулятора). Якщо грунт і опорні стовпчики підготовлені, огородження навіть дуже великої площі займає не більше одного дня.

Бетонну загороду можна використовувати на територіях з будь-яким ландшафтом, у тому числі на крутих схилах (при необхідності проводиться ступінчастий монтаж). Допускається установка і в зонах з підвищеною сейсмічною активністю. Головна вимога - підготувати, ущільнити грунт (паркан встановлюється на будь-якому грунті й не потребує фундамента).

Висота огорожі може бути будь-якою. Для того щоб отримати максимально високий паркан, можна придбати набірні панелі, які встановлюються одна на іншу.

5 причин, щоб поставити бетонну огорожу

  1. Надійність і довговічність. Бетонні секції посилені арматурою, тому вони мають практично необмежений термін служби. Такі конструкції відрізняються високою стійкістю до атмосферного впливу, механічних пошкоджень. Бетон не гниє, не боїться дощів, не схильний до псування комахами. Важливим фактором є висока пожежна безпека матеріалу.

ВАЖЛИВО. Запорукою високої міцності бетонних конструкцій є висока якість розчину і арматури. Укфрівел представляє продукцію, виконану з сумішей важких бетонів з високою морозостійкістю і вологонепроникністю.

  1. Конкурентна вартість. За своїми характеристиками міцності ЗБВ паркан не поступається цегляним і кам'яним аналогам, при цьому підсумкова ціна готового огородження буде значно меншою, а швидкість зведення споруди набагато вищою.
  2. Гарна захищеність. Глухий залізобетонний паркан забезпечує повну приватність території і захищає від несанкціонованого проникнення. Ще один плюс - звукоізоляція (актуально, якщо об'єкт знаходиться поруч з автотрасами та в інших гучних локаціях).
  3. Простий догляд. Якщо ви хочете встановити недорого міцну і невибагливу огорожу, рішення купити бетонний забор буде дуже доречним. Адже він не потребує спеціального обслуговування: регулярне фарбування та антикорозійні пропитки йому не потрібні. Справа у тому, що ще в процесі виробництва забезпечується обробка компонентів конструкції гідрофобними та такими, що захищають від іржі, розчинами.
  4. Універсальність. ЗБВ конструкції випускаються у великій різноманітності: вони відрізняються за типорозмірами та оформленням. Найбільш затребувані потужні бетонні огорожі при облаштуванні промислових, складських, будівельних об'єктів, автостоянок. Однак у Києві й інших містах України паркани з бетону можна також побачити навколо житлових територій і соціальних об'єктів.

У каталозі бетонних секцій можна вибрати та купити звичайні плоскі плити або більш естетичний варіант - панелі з фактурним малюнком. 

в Все для дому Переглядів: 62 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 21 вересня 2020