Виготовлення будівельних конструкцій, розрахованих на високі навантаження вимагає використання бетонних сумішей з особливими характеристиками. Бетон марки М350 дозволяє отримати штучний камінь високої міцності, стійкий до зовнішніх впливів.

 Основні характеристики

Конструкційний бетон м350 є лідером продажів, він широко використовується для облаштування фундаментних основ, зведення стін та перегородок.

До списку основних показників входить:

  1. Міцність. Бетон М350 має клас міцності В25 – це означає, що моноліт після застигання та набору міцності не дає тріщин під впливом стискаючого навантаження до 25 МПа. Такі результати досягаються шляхом високого відсотка портландцементу у розчині.
  2. Пластичність. Цей показник знаходиться в діапазоні П2-П4, введення пластифікаторів дозволяє підвищити рухливість робочої суміші.
  3. Густина. Завдяки високій щільності моноліт не руйнується під екстремальними навантаженнями, характеризується низьким поверхневим зносом. Вага бетону М350 залежить від виду та фракції наповнювача. Згідно з чинними стандартами куб бетону марки М350 може важити від 1800 до 2500 кг, але оптимальною вважається вага 2200-2400 кг.
  4. Водостійкість. Щільна структура, відсутність пор та повітряних порожнин робить матеріал стійким до поглинання вологи. Ступінь водонепроникності – W8.
  5. Морозостійкість. Структура моноліту не втрачає цілісність після двох сотень циклів заморожування-відтавання. Показник морозостійкості F200 вказує на придатність бетону марки для застосування в регіонах з суворим кліматом.

Переваги бетону М350

Бетон марки М350 має чудові якості для спорудження будівель і може витримати великі навантаження. Масиви з такого матеріалу не руйнуються під впливом негативних факторів та в процесі стирання. До основних плюсів цієї марки у будівництві відносяться:

  1. Рухливість - дозволяє з легкістю впоратися з бетонною роботою, а пластифікатори надають структурі пластичності.
  2. Довгострокова експлуатація - оскільки вихідні характеристики зберігаються протягом тривалого часу і не піддаються впливу зовнішніх факторів.
  3. Підвищена щільність - робить водонепроникною конструкцію, оскільки відсутні повітряні порожнини.
  4. Застосування екологічно безпечних матеріалів виключає виникнення негативних реакцій у людей.

Сьогодні бетон марки М350 – це «золота середина» за ціною та якістю.