Facebook

Автоматичний полив городу

Автоматичний полив городу - це шанс на гарний врожай, і водночас велика економія часу і води.

Завдяки автоматичній системі поливу ми можемо встановити постійний час поливу. Найкращий спосіб поливу вашого городу - використовувати краплинні лінії, які виділяють воду у вигляді дрібних крапель. Потім вода надходить прямо до коріння рослини. Завдяки цьому рішенню ми виключаємо ризик пошкодження і опіку листя при поливі садовим шлангом або лійкою. Ми також забезпечуємо постійну подачу води, яку рослини можуть отримувати безпосередньо з ґрунту. Автополів для городу - дуже зручне й економічне рішення. Він працюватиме як у невеликих домашніх садах, так і у великих полях або тунельних культурах.

Як поливати город?

Автоматичний полив городу ми можемо зробити самі. Це не складне і не дуже складне завдання. Для початку нам потрібно визначити, який метод поливу ми хочемо використовувати. Для вирощування овочів найчастіше використовують краплинні лінії або мікроспринклери, які часто встановлюють у теплицях. Після визначення типу поливу нам необхідно виміряти наш урожай.

Якщо ми плануємо використовувати крапельну лінію, нам необхідно виміряти довжину кожного ряду рослин. Вимірювання вкажуть довжину волосіні, яку нам необхідно придбати. Також вам будуть потрібні різні види фітингів, електромагнітний клапан, контролер і компенсатор тиску. У тому випадку, якщо в мережі або свердловині, яку ми будемо використовувати, вихідний тиск занадто великий для нашої установки. Встановивши систему крапельного зрошення, ми також повинні пам'ятати про використання фільтра для очищення води, особливо якщо ми використовуємо водопровідну воду. Виконавши необхідні елементи системи поливу городу, можна приступити до її складання.

Як встановити систему поливу городу?

Якщо наш город розташований у саду на задньому дворі, де у нас є діюча установка одоризації, встановлення поливу буде тривіальним. Куплений крапельний шланг досить розкинути в потрібних місцях на городі, а потім підключити до поливної труби. Це, своєю чергою, буде пов'язано з електромагнітним клапаном у з'єднувальному колодязі нашої іригаційної системи. Завдяки цьому рішенню контролювати полив нашого городу буде дуже легко. Ми зможемо керувати ним так само, як поливом усього саду з рівня контролера, встановленого в будинку.

У разі, якщо у нас немає системи поливу саду, ситуація трохи складніша, тому що крапельну лінію потрібно під'єднати до джерела води. Найпростіший спосіб зробити це - під'єднати її до садового шланга.

Чому варто використовувати крапельне зрошення для поливу овочів?

Автоматичний полив городу вигідний не тільки через кращі результати вирощування та економію часу. Крапельне зрошення також економить до 40% води порівняно з іншими методами зрошення. Завдяки прямому виділенню води кореневою системою рослина може систематично її поглинати. Це знижує втрати води, яка не надходить у глибші частини ґрунтового профілю. Використовуючи крапельне зрошення, ми можемо додатково поєднувати його з ефективним внесенням добрив, що також дає змогу економити добрива.

в Все для дому Переглядів: 86 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023